dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Marcin R

  1. D12a zaczynam!

    28.10.2004r.
    Siedzę wreszcie przykompie. Jest noc, syn i zona poszli spać a ja myślę od czego zacząć a właściwie na czym skończyłem.
    Jesnienią 2002r ociepliłem dom i wnim zamieszkałem. Nie miałem w nim nic tylko meble zabrane z nowiutkiego ale małego mieszkania w Warszawie. Treaz jak na to wszystko patrzę to nie wiem gdzie ja miałem oczy. Drugi raz chyba bym nie rozpoczynał budowy ale jest już OK.
    Mieszkałem trochę sam bez rodzinki bo misiałem przygotowc ...
  2. D12a zaczynam!

    Cześć jestem w sieci!
    Ile to juz czasu upłunęło..... 2 lata?
    Ludzie.... będę opisywał co się nam przytrafiło do monentu ocieplenia. Napomknę że wszystko idzie w dobrym kierunku. Wybudowałem jeszcze dla Teściowej D 24 i nie wim czemu ja jeszcze żyję.
    Trzymajcie się ciepło bo zimia idzie.
    A... pamiętajcie Wszyscy że 3/4 sukcesu to super wykonawcy...
    Moja ekipa spadła mi z nieba!
    Pozdrawiam
  3. D12a zaczynam!

    01.09.2002
    Dom ocieplony! Wpadlo troche forsy z kredytu od Mamy i jest.
    Nie wiem czy da sie i jak przygotowac klej do przezimowania bez tynku.
    Przyjechala zona i syn mieszkamy i jest ok. Mamy 2 pokoje lazienke i kuchnie no i garaz. Reszte zrobimy powoli. Zostalo malowanie i podlogi.
    Pozdrawiam
  4. D12a zaczynam!

    23.08.2002
    Walcze z malowaniem. Gorale zaczeli budowe domu dla tesciow.
    Wstawiaja mi brame garazowa i drzwi wewnetrzne. Wyleja posadzke w garazu i chyba zaczne ocieplac. Przyplyw gotowki robi cuda.
    Co dziala ok tylko nie wiem kiedy i jak powinna dzialac pompa do cyrkulacji cieplej wody Poradzcie bo u mnie chyba chodzi caly czas a powinna czasmi, nie wiem sam.
    Pozdrawiam
  5. D12a zaczynam!

    12.08.2002
    Nie mam juz stalego lacza z internetem.
    Maluje dom od srodka klade najtansze wykladziny i jest ok
    Oczyszczalnia dziala trawka rosnie i jestem z daleka od zgielku Warszawy. Blisko Kampinos powietrze ok.
    Ale jeszcze troche forsy nam potrzeba. Brakuje ocieplenia i drzwi wew. Brame kupilem uchylna i za tydzien zamonyuje.
    Pozdrawiam wszystkich zaczynajacych budowe.
    Ps. Obok stawiam dom dla tesciow D24. Bedzie wiele tanszy
    C.D.N.
Strona 2 z 8