dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Marcin R

  1. D12a zaczynam!

    29.07.2002
    Mamy prad gaz i jest super.
    Siedzimy u rodzicow doskwiera nam brak kasy.
    Dom schnie a my czekamy!!
    Pozdrawiam mojego kolege AŚ i jego zone EŚ ktorzy to wietrza nasz dom!
    Zostalo mi ocieplenie, podbitka i brama garazowa. A i drzwi wewnetrzne. Jakos zadzialamy w sierpniu.
    C.D.N
  2. D12a zaczynam!

    16.07.2002
    Zrobilem awanture w ZE Pruszkow. Nie mam jeszcze swojego pradu a obiecywali juz dawno. W czwartek bedzie i gaz propan butan tez podlacza. Rowki wykopane przez miejscowych sasiadow. Trawa rosnie i jest fajnie. Troche jeszcze wilgotnow domu ale suszymy i myslimy zeby w pochmurne dni wlaczac kaloryfery.
    18 wyjedziemy do rodzicow na miesiac. Dom pod opieka monitoringu i kolegi ktory bedzie wietrzyl.
    Za miesiac pomysle o podlogach chyba damy najtansza wykladzine a wczesniej ...
  3. D12a zaczynam!

    11.07.2002
    I tak... meble zawiezione..lodowka zmywarka itd.
    Dzisiaj spimy jeszcze u siebie ale od soboty w naszym nowym jeszcze nie wykonczonym domu.
    Pan od projektu gazu dal ciala i jeszcze nie mamy cieplej wody.
    Ale to nic jest czajnik bezprzewodowy.. chi chi!
    Zbiornik gnilny Wavin wstawilem. Dzisiaj byla straszna ulewa. Sprawdzilem dach jest ok tylko rynny na laczeniach troche przeciekaja, gorale sprawdza co jest grane. Odwodnienie dziala prawdlowo. Posadzki ...
  4. D12a zaczynam!

    10.07.2002
    Zbiornki przyjechal dzisiaj. Jutro go wkopie.
    Instalacja co i wod kan gotowa koncze wylewki.
    Gipsy sie maluja.
    Kominek w dachu do wentylacji lazienki zrobilem najtanszy wavina.
    Kasa sie skonczyla ale i tak jestem zadowolony. Dzialka 1500mkw i dom 240 mkw calkowitej wyszlo mnie ok 750-800 zlp za metr kw
    W tej cenie sa: elektryka, alarm, posadzki, tynki, dach, droga okna i drzwi. Brak podbitki, glazury, terakoty, kuchni, kominka i farby na scianach. ...
  5. D12a zaczynam!

    06.07.2002
    Za tydzien musze sie przeprowadzic do domu. Kupilem dzisiaj zbiornik gnilny vavina 2 tys litrow. We wtorek montuje.
    Instalacja co juz gotowa od poniedzialku rozprowadzenie wody pewnie w czwartek skoncza.Robia sie gipsy i wylewki.
    O i kupilem w Obi kibelek podwieszany ze spluczka i klawiszem za 559.
    Okna i drzwi oczywiscie wstawione. CDM Majewski bardzo ladne. Zona wybrala 2 kolorowe palisander zew i sosna wew.11800 ze wstawieniem. Dokladnie i czysto to wstawili. ...
Strona 3 z 8