dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. D12a zaczynam!

    03.07.2002
    Zrobilismy polowe trawnikow.
    Koparka dzialala ok 3 godzin glebogryzarka 1/2 i my z grabiami.
    Jest troche nierowno ale z tego nie bedzie sie strzelalo.
    Trawka posiana zroszona woda i czekamy na pierwsze kielki.
    Panowie od rurek dzialaja sprawnie i fachowo, robie w miedzi.
    15 tys za cala instalacje. Po rozmowie z instalatorem przystalem na kociol beretta z zasobnikiem 60l.
    Zamowilem plyty gipsowe i czekam z utesknieniem na moich gorali. ...
  2. D12a zaczynam!

    28.06.2002
    Gorale pojechali odpoczywac a ja ztrudnilem "amerykanina" do pilnowania naszej budowy.
    Tynki gotowe w 100%. Dach ocieplony nad duzym pokojem. Szybko to idzie. We wtorek okna ale wiem ze juz jest zaciecie bo przywiezli okna do firmy i okazalo sie ze drzwi balkonowe mialy byc z poprzeczka a sa bez. Wg mnie 240cm szer, dwa skrzydla to powinna byc poprzeczka. Powiedzieli ze reklamuja i serwis przyjedzie wymienic je na dzielone.
    W czwartek zlodzieje z elektrowni ...
  3. D12a zaczynam!

    24.06.2002
    Dzisiaj bylo zaciecie z piaskiem do tynkow. Kupilem wczesniej bialy robotnicy mowil, ze ok a okazalo sie ze tynk wychodzi kiepsko bo jest cos w nim nie tak. Udalo sie zalatwic kopalniany i drugi pokoj wyglada juz dobrze. Kopalniak 20 zlp /t a transport 200. Tragedia ale dobrze ze robota idzie.
    1 lipca wchodzi pan od rurek i pieca. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
    Czekam na podlaczenie elektryki ale w ostatnim tyg miesiaca ZE nie licznikuje bo spisuje liczniki w ...
  4. D12a zaczynam!

    21.06.2002.
    Mam juz caly gotowy dach, droge, odwodnienie, duzo tynkow.
    2 lipca wstawia okna.
    Wydatki: elektryka 35/pkt +skrzynka, zabezpieczenia= 5 tys
    dach-blacha, material na pokrycie z 6 veluksami 24 tys.
    Cegly i beton na budynek 25 tys,
    wiezba 6 tys,
    okna parter 12 tys.,
    robocina murowanie domu 17 tys.,
    dach cala robocizna 7 tys
    uzbrojenie dzialki woda 1 tys., prad 3 tys-kabel skrzynka projekt itd.
    kregi i przepst ...
  5. D12a zaczynam!

    18.06.2002
    Koncza robic dach. Zaczynam tynki. W sobote przezylem daramat. Kopalem odwodnienie i juz przy ostatnim ruchu koparki w rowie melioracyjnym przeblismy wodociag ktorego nie ma na planie. Pomagalem go naprawiac facetowi z firmy ktora go obsluguje i wrocilem do domu o 22. Wyszedlem rano o 6 chi chi..
    Geodeci sa super plany nic sie nie zgadzaja...paranoja. Ciekawe czy bede musial zaplacic ale ja ani mysle. To nie moja wina.
    Droga prawie gotowa masa pisku poszla ale lepiej ...
Strona 4 z 8