dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Marcin R

  1. D12a zaczynam!

    09.05.2002
    Wylalem strop!
    Poszlo 13 m3 betonu B20. Lalismy rano a wieczorem juz popekalo(troche). Nie wiem o co chodzi ale musze lac duzo wody to moze mniej popeka. Nie mam sily duzo pisac ide spac! W sobote blizsze informacje.
    A pamietajcie ze stropu Porotherm idzie mniej niz Teriwa. Zostaly mi 2 palety pustakow i 2 belki. Belki kazalem zalac a pustaki oddam.
    c.d.n.
  2. D12a zaczynam!

    06.05.2002.
    Dzisiaj na budowie zaczeli ukladac belki stropowe i pustaki. Stepluja oczywiscie wszystko.
    W skladzie materialow zostawilem zaliczki 15 tys. Jeszcze sie nie rozliczam. Poczekam do zakonczenie prac murarskich.
    Jutro jade rano na budowe i popatrze sobie na prace moich fachowcow.
    c.d.n.
  3. D12a zaczynam!

    05.05.
    Dzisiaj cienko chodzi forum! Jakies problemy ma redakcja?

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Marcin R dnia 2002-05-05 14:19 ]</font>
  4. D12a zaczynam!

    05.05.2002.
    Scianki wenetrze juz sa gotowe. Wylewm jszcze 2 slupy a w poniedzialek klade beli pod strop. Mysle o szmbie ale kolezanki z forum nie chca dac namiarow ! Alicjanka pozdrawiam cie gdzie ty jestes? Oltrans z Olesnicy podaje ze mam oczyszczalnie przydomowa z ktorej wychodzi woda 2 klasy czystosci. Maja atest. Mozna podlaczac sie do ciekow wodnych, ciekawe czy moge wywalac wode do rowu? Bede pytal w gminie. Znajac urzedy to pewnie sie nie zgodza ale jak rolik wylewa na pole albo do ...
  5. D12a zaczynam!

    02.05.2002.
    Koncze sciany wewnetrzne. Jest cieplo i pamietajcie o polewaniu woda elementow betonowych. U mnie polewam, i tak troche pekaja.
    Kominy stoja zdecydowalem sie na tradycyjne i wklad z kwasowki.
    Jutro przerwa w pracy. Ale ja bede "polewal" moje betony chichi!
    Zobaczymy co zrobie w sobote.
    W czwartek leje strop. Tak stwierdzil moj majster.
    c.d.n.
Strona 6 z 8