dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    13.05.2009

    Pieniążki z pierwszej transzy trafiły na konto. Część już wybrana bo pewne długi trzeba zapłacić. Zdjęć niestetry na razie u mnie NIET, ale może końcem tygodnia uda się coś wrzucić.

    Dzisiaj jest 24 dzień budowy. Chłopaki szalują pod płyte. W tym tygodniu mamy zamiar ją zalać. Z tego co wiem pewnie w piątek, o ile zdążą jutro zbrojenie zrobić.

    Mam nadzieję, że tak będzie. Jakoś mi się wydaje że to u mnie tak powoli ...
  2. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    11.05.2009

    No i doczekałam się. Bank uznał że swoje że tak powiem "wsadziliśmy" w budowę. Miła Pani zadzwoniła że jest ok. Teraz czekam na transzę. Mam nadzieję że potrwa to tylko "chwilkę" bo więźba i dach zamówione, a w tym tygodniu płyta będzie.

    Moja druga połówka wyjechała do pracy - tym razem Kraków. Plusem jest to że co tydzień będzie w domku.
    No i dobrze, bo nasza najmłodsza inwestorka TATUSIOWA jest i bez taty to prawdziwa traedia w ...
  3. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    08.05.2009

    Taaaaaaa.
    Jak ja kur#$@%^@# kocham tą naszą polską rzeczywistość.
    Byłam wczoraj w banku. Pani I. była bardzo miła. Tylko Kur#$%@# co z tego.
    Kilka dni temu z nią rozmawiałam telefonicznie na temat wysokości I transzy. Powiedziała, że to będzie ok 120 tys. Sobie myślę ok, zapłacę robociznę, dużo za to zrobię. Będzie git.
    A wczoraj oznajmiła że wysokość I transzy wyniesie 50.000

    Gały mi z orbit wyszły a szczęka opadła na biurko. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: murowanie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    06.05.2009

    Od poniedziałku 4.05.2009 r. trwa murowanie ścian.
    Nie mam kiedy pojechać zobaczyć (skontrolować) jak im to idzie. Podobno nieźle.
    Mój małż wrócił na kilka dni ze stolicy, był dzisiaj nan budowie zrobił zdjęcia, ale ja niestety zobaczę je dopiero wieczorem, jak wrócę ze szkoły (już mnie męczą te zajęcia ).

    Nie moge się doczekać.

    Na jutro jestem umówieona z Panią I. z Banku. inspekcja pracownika ...
  5. Nasze budowanie - czyli kombinacja w alpejskim stylu

    03.05.2009

    ]Wczoraj tj 2 maja 2009r. byłam na budowie/działce i zastałam to!!!!!!!



    i to



    i jestem lżejsza o 700 zł.

    Podobno będzie prąd za miesiąc . Poczekamy zabaczymy.

    Oficjanie mamy PRĄD, nieoficjalnie - nie mamy prądu!
Strona 41 z 89