dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Kubulowy domek

    :welcome:Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nareszcie jesteśmy w kraju od 29.05.2010. Po długich oczekiwaniach, nasz dziennik nareszcie się rozrośnie. Zaczynamy w końcu fizyczną ciężką pracę.
    31.05.2010 widzieliśmy się z naszym p. kierbudem...całkiem do rzeczy ten Pan, ale mam wrażenie, że zgodzi się na każdą wymyśloną zmianę w projekcie mojego szanownego teścia :) (Nie ma to jak budowlaniec z budowlańcem się spotka i gadka się rozpocznie). No cóż będę musiala ...
  2. Kubulowy domek

    10 Marca 2010- I mamy chyba nie drogiego kierownika P. Gajdę, wszystkie dokumenty dotyczące zgłoszenia rozpoczęcia prac budowlanych oraz rejestracja dziennika- gotowe- czekają na uprawomocnienie w Starostwie.
    Ekipa od dachu również zaklepana, za mam nadzieje przyzwoita cenę 10tys.
    Teraz tylko 2,5 mies i jedziemy do domku i będzie można powiesić tablice informacyjna.
  3. Kubulowy domek

    Oj dawno mnie tu nie było, nic się nie działo, śniegi w PL, my daleko, ale postępy małe bo małe ale są :)
    W dniu 15 lutego zaklepaliśmy sobie wykonawce murarki. Strasznie się cieszymy bo cena przyzwoita. Pana Andrzeja znamy dość dobrze, bo to naszej mamy znajomy z dzieciństwa, wiedzieliśmy domek jeden jak jest zrobiony wiec problemów mieć nie powinniśmy, przynajmniej większych. Tak mi się na razie wydaje, ale czas pokaże. Teraz szukamy kierownika budowy, gdyż ten który ...
  4. Kubulowy domek

    No i dzisiaj zamiast pracowac czytam sobie dzienniki budowy i lodzka grupe budujaca. Ah juz tez mogloby sie u nas zaczac cos dziac, gdyby nie fakt ze jestesmy daleko, jest zima i w ogole to juz pewnie staly by fundamenty :(
    Juz bysmy mogli wybierac kafelki, podlogi,szafki kuchenne...
    Ehh :(
    Super maja Ci ktorzy widza juz efekty swojej pracy..
  5. Kubulowy domek

    Witam ponownie po krótkiej przerwie.
    Wybraliśmy w końcu elewacje,zajęło nam to prawie cały weekend,ale mamy. Będzie taka o ile znajdziemy dokładnie takie kolory okien i samej farby na elewacje:
Strona 1 z 2