dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Z zasady - SADY :) Budowa YaMarzeny i Wojtka

    Płyta fundamentowa - część I

    Sprzęt z Legalettu dojechał i zaczęła się zabawa w układanie styropianu :D, niestety trzeba było także znowu trochę pokopać :-?

    Jak zwykle pełna fotorelacja wraz z opisem na stronie budowy, a poniżej kilka miniaturek zdjęć dla zaostrzenia apetytu:

    ...
  2. Z zasady - SADY :) Budowa YaMarzeny i Wojtka

    WYSTARTOWALIŚMY!

    Kredyt przyznany, więc pora zacząć! Bezwstydnie ściągając z Whispera ogłaszam, że nasza działka zmieniła się w działkobudowę :)

    Ruszyliśmy pełną parą, w ciągu dwóch dni mamy podłączony prąd, wykopaną studnię na cele budowy oraz zakończone prace ziemne. Sama nie wiem, jak udało się to wszystko skoordynować. Przez ostatnie kilka dni co noc musiałam ładować komórkę, bo zachowywała się zupełnie jak Eryk w reklamie Idei ...
  3. Z zasady - SADY :) Budowa YaMarzeny i Wojtka

    Tęsknię do chwili, kiedy będę mogła wkleić tu zdjęcia z budowy lub chociaż z działkobudowy (copyright by Whisper). Multibank wciąż myśli nad kredytem, a pan z OpenFinance wkrótce przestanie odbierać od nas telefony :wink: Jak na razie dwa widoczki z pola zwanego szumnie działką:



    Ponieważ budujemy w gminie Czosnów, więc "zapisałam" ...
  4. Z zasady - SADY :) Budowa YaMarzeny i Wojtka

    Sezon w pełni, wszystkie budowy na forum rosną jak na drożdżach, człowiek ogląda i podziwia a tu... szkoda gadać, wciąż czekamy na decyzję o przyznaniu kredytu :cry:
    Ponieważ jednak metoda faktów dokonanych jest najlepsza, więc zaczynam dziennik budowy i już. Pozwolenie na budowę już mamy, większość formalności załatwiona, ekipa w gotowości czeka na pierwszą transzę kredytu, a geodeta ostrzy paliki pod wytyczenie domu :wink:

    Skoro dziennik już jest, ...
Strona 4 z 4