dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jolly

  1. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    18.08.2004

    no Panowie od więźby skończyli - spotkamy się we wrześniu!!! Bardzo fajni byli, chodzili po dachu jak mróweczki, i tak skonstruowali tę więźbę, że na pytanie kiedy kupywać kątowniczki, powiedzieli: a po co? i tak zaoszczędziłam na kątowniczkach!!! :lol:
    Gwoździ poszło jako tako za około 300 PLN. Dach wygląda solidnie!!! :D

    Ale jest też niemiła strona tego medalu, okazało się, że dachu jest o 11m2 więcej niż w projekcie, ...
  2. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    11.08.2004

    Moje obawy co do fachowości na szczęście się nie sprawdziły. Wczoraj ok.16.00 wróciłam z pracy, a tam kilka krokwi, lukarna ze słupków.... :D :D :D niestety okazało się, że projektant nie ujął lukarn i muszę domówić w tartaku 26,2 mb murłaty!!!!!!! A przecież to jeszcze nie koniec! Nie wiem ile jeszcze ukradli!!!

    A sąsiad też gagatek, trzyma tą belkę co znalazł w pietruszce i nie chce oddać! Ciężko jest go ostatnio złapać, a przecież ten podciąg ...
  3. Z dziennika jolly: jak powstawa? LMP 01!!!!

    10.08.2004

    no w końcu przyjechali. mieli być wczoraj, ale cosik im wypadło! Zjawiło się czworo dachowców. szef - wygląda porządnie, robi wrażenie fachowca, ale pomagiery to - łolaboga (ileż oni musieli wiech przejść w swoich życiu) aż się boję, czy wszystko będzie ok! Pożyjemy zobaczymy...


    dzisiaj albo jutro okaże się ile drzewa zniknęło i ile będę musiała domówić!!! mam nadzieję, że nie za wiele, bo kasiury mało, wczoraj kupiłam ...
  4. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    06.08.2004

    CZARNA SERIA!!!!

    :evil: :cry: :evil: :x :cry: :evil: :x znowu K........ byli złodzieje!!!!!!!!

    Ukradli mi ok. 7 krokwi i jeden podciąg, który na szczęście sąsiad znalazł kilka metrów dalej w swojej ..... pietruszce!!!!
    Boże i co teraz... ?!?!?!?

    Dlaczego akurat ja?, to musiał zrobić ktoś swój, i ktoś kto potrzebował akurat tego drzewa, gdyż po 1. wziął ze środka a nie z brzegu, były pręty - ...
  5. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    05.08.2004

    No to umówiłam kolejnych chętnych do mojego dachu, wpadną w poniedziałek... no ciekawe czy przyjadą?
    Nie wiem co sprawia, że uciekają, albo za brzydko... :cry: albo za ładnie... :D i boją się spartolić robotę....(hihi)

    W każdym razie dach zaczynamy w poniedziałek, wpadnie ich około 4 i do 10 dni mam mieć konstrukcję, później mamy wyprowadzić komin, szczyty do końca i znowu wpada brygada i kładzie dachóweczkę!!! :wink: ...
Strona 2 z 6