dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

joanna 33

  1. Pistacja wśród sosen

    O rany!
    Jakoś tak głupio zaczęłam(pewnie dlatego że w niedzielę)
    Witam na mojej budowie!
    Zapraszam serdecznie!
    Obiecuję, że nieraz się mocno uśmiejecie z dylematów i przygód ludzi nie mających pojęcia o budowaniu, ale takich trochę perfekcjonistów co to by chcieli jak najlepiej, tylko czasem konceptu nie staje..
    Wiekowo tacy sobie , ani młodzi ani starzy, ale patrząc wstecz dochodzimy do wniosku że budować powinniśmy 10 lat temu- a teraz spijać ...
  2. Pistacja wśród sosen

    na szczęście dla naszej inwestycji był to czas mojej sesji egzaminacyjnej i na gwałt potrzebowałam pretekstu żeby się nie uczyć.... przeczesywałam internet i katalogi w poszukiwaniu domu:
    - nie ładnego
    - nie wymarzonego
    - nie z garażem
    - nie z dodatkowym pokojem
    -DOMU KTÓRY SIĘ ZMIEŚCI I BĘDZIE MIAŁ DACH W ODPOWIEDNIĄ STRONĘ
    Znalazłam po tygodniu,,Dom pod pistacją"
    Przegadaliśmy kilka wieczorów, zrobiliśmy burzę mózgów ...
  3. Pistacja wśród sosen

    Ale to jeszcze nie był czas decyzji...właściwie takiej prawdziwej decyzji nie było wcale, po prostu zaczęliśmy się rozglądać za projektem, za ekipą budowlaną, za przyłączeniem wody itp.
    No i wreszcie znalazłam wymarzony projekt, był po prostu idealny GRACJAN Z GARAŻEM -NAPRAWDĘ TO BYŁ DOM DLA NAS STWORZONY piękny, z garażem, z dodatkowym pokojem na parterze, z możliwością zrobienia dużej łazienki nad garażem i wydzielenia pralni. no i przy tym wszystkim dom nieduży ...
  4. Pistacja wśród sosen

    WITAM!
    Wzięło i mnie, chociaż zarzekałam się że nie będę opisywać naszych przygód budowlanych. Namawiał mnie do tego mąż, twierdząć, że to świetna pamiątka i jesteśmy coś winni za tę kopalnię wiedzy jaką jest forum.
    No i minęły dwa miesiące budowy i jednak dziennik( no może tygodnik)budowlany jednak będzie.
    W kwestii wprowadzenia:
    Najpierw było wymarzone miejsce....taka polana na skarpie tuż obok drogi która prowadzi na wieś do moich rodziców...mówię ...
Strona 3 z 3