dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

anikavonboger

  1. Projekt indywidualny - folwark:)

    Jeszcze ciągle mam problemem z wklejaniem zdjęć - taki ze mnie gejzer:) Na budowie ostatnio prace idą w szybkim tempie - i gdybym tylko umiała mogłabym się podzielić z Wami zdjęciami... Hydraulik kończy prace, elektryk świetnie sobie radzi i też już całkiem sporo zdziałał. Dom zaczyna przypominać...dom:)
  2. witajcie po latach...:(

    Jestem chyba człowiekiem "starej daty". Jak już zaskoczę w jakimś klimacie - to potem bardzo ciężko mi się przestawić. Tak też stało się z nowym FM i jeszcze nowszym dziennikiem budowy. Postaram się jednak oswoić potwora i podejmę próbę załączenia zdjęć z placu boju - a jest co załączać Trzymajcie kciuki za powodzenie tej misji.
  3. ?ciany:)

    Cytat Napisał anikavonboger Zobacz post
    Niesamowitym przeżyciem był moment kiedy "dom zaczął rosnąć". Ach! Te czerwone ściany! A i jeszcze jedno - nie martwcie się kiedy po wybudowaniu fundamentów dom wyda się Wam mały - ściany rosną i dom też



    ...i rosną...




    ...i rosną...
    ...
  4. Początek:)

    Cytat Napisał anikavonboger Zobacz post


    Tak się zaczęło 21 i 22 lipca nasze wielkie budowanie Wytyczanie drogi dojazdowej do przyszłego domu, pierwsze spotkanie projektantów z wykonawcą, posadowienie budynku w terenie.





  5. Projekt indywidualny - folwark:)

    Cytat Napisał anikavonboger Zobacz post
    Witam Wszystkich,
    postanowiłam i ja dołączyć do grona "dziennikarskiego"
    Budowę rozpoczęlśmy 21 lipca 2009 roku. Dom położony jest na wsi, graniczy ze starym lasem. Zostawiliśmy znajdujący się na działce budynek gospodarczy wykonany z czerwonej cegły, który w przyszłości chcemy zaadaptować na garaż i letnią kuchnię z piecem chlebowym oraz wędzarnią. Jest tam też piwniczka. Działka ma około 3 ha powierzchni.

    ...
Strona 1 z 2