dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kucharek

1. Manuela Beaty i Darka

Dzisiaj zawisła już pierwsza wiecha. W poniedziałek będą robione stropy. Oba tak dalej...
  2. Manuela Beaty i Darka

Na razie to koniec pomyłek :D
    A mury rosną aż miło. W przyszłym tygodniu będzie zalewany już pierwszy strop. :P
    Właśnie policzyliśmy z żoną wydatki jakie ponieśliśmy od początku naszej inwestycji i się przeraziliśmy. Naprawdę poszła już góra szmalu, a do końca jeszcze daleko
  3. Manuela Beaty i Darka

Kurcze, jak to trzeba uważać na budowlańców. Przyjeżdżam dzisiaj na budowę i co widzę: ekipa stawia ścianę w miejscu, gdzie jest okno. Na szczęście ułożyli tylko dwa rzędy Porothermu, więc nie było większego problemu, żeby to rozebrać. T;umaczyli si", że nie zauważyli w projekcie. Codziennie trzeba kontrolować. :-?
    Mam nadzieję, że to koniec pomyłek :roll:
  4. Manuela Beaty i Darka

No i mury rosną
    Najpóźniej do 15 wrześnie wszystkie roboty przy murach, ścianach wewnętrznych, kominach itp. mają zostać zakończone.
    Zamówiliśmy już Braas - Frankfurter ciemny brąz 8)
  5. Manuela Beaty i Darka

Ha :D
    Dziś ekipa zainstalowała sią na mojej działce na dobre. Przywieźli mi Porotherm (odpadów malutko wbrew obawom) i już można stawiać mury.
    Na razie ekipa stawia płot, żeby nie rozkradli wszystkiego, a już od jutra mury do góry :D :D :D
Strona 2 z 3