dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kucharek

1. Manuela Beaty i Darka

Nareszcie! Jutro przywożą nam Porotherm i ekipa może ruszać pałną parą. Przy okazji rada dla kupujących. Bierzcie prosto z fabryki. Nam dali 23 procent upustu w stosunku do cen katalogowych.
  2. Manuela Beaty i Darka

Kurcze, jest gorzej niż myślałem. Wszyscy chyba chcą budowa- z Porothermu 50, bo nigdzie nie ma tej cegły. Trzeba czekać co najmniej kilkanaście dni. A już miałem nadzieję, że w połowie lipca mury będą stały. Okazuje się, że przy budowie domu trzeba mieć mnóóóóóóstwo cierpliwości.
  3. Manuela Beaty i Darka

Nie ma to jak być niepoprawnym optymistą. Gdy pisałem poprzedni post miałem wielką nadzieję, że już za chwileczkę, już za momencik betoniarka zacznie się kręcić i mury będą rosły do góry. Nic z tego. Wszystko przez brak prądu i wody. Dopiero ostatniego dnia czerwca podłączono nam prąd, a na wodę musieliśmy czekać dwa dni dłużej. Dopiero teraz można przystąpić do prawdziwych prac. Kierownik budowy już nam zamówił Porotherm (w fabryce dają zniżki nawet do 20 procent). ...
  4. Manuela Beaty i Darka

Nareszcie ruszyliśmy! 16 czerwca 2004 roku ekipa wylała fundamenty pod naszą wymarzoną Manuelę.
    Działkę kupiliśmy w sierpniu 2003 kilka kilometrów od Łodzi. Później zaczęło się żmudne załatwianie wszelkich formalności. Działka była nieuzbrojona, więc najpierw pognaliśmy do Zakładu Energetycznego i Zakładu Wodociągów. W tym drugim poszła nam łatwo, natomiast informacje od energetyków powaliły nas na ziemię. Przyłącze mogą zrobić dopiero w listopadzie 2005 ...
Strona 3 z 3