dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Majki

    Powinno raczej być - pamiętnik.
    1993r. - jest działka po dziadkach, przeprowadzamy postępowanie spadkowe, spłacamy innych spadkobierców - mamy 54 ary rolno - budowlane z chałupą murowano-drewnianą. Pierwsza próba /zakończona niepowodzeniem/ przebudowy istniejącego budynku.Brak zgody architektury - za blisko drogi.
    Szukamy projektu - wtedy mniejsze możliwości /brak internetu/, ale mamy krakowski Agrobisp i rózne małe pracownie. Wybieramy wkońcu projekt małego biura ...
  2. Dziennik Agnichy1704

    Wypadałoby zacząć, że dom jest już w stanie zaawansowanym :grin:
    Mocno powiedziane - w każdym razie ściany już są.
    Żeby nie zanudzać przedstawę krótką historię:
    sierpień 2000 - zauważyłam ogłoszenie w gazecie powiatowej - sprzedają działki budowlane - a może by tak ... cóż w końcu na mieszkanie i tak nie uzbieramy, do oszczędnych nie należymy. Szybki telefon do męża - składamy ofertę czy nie? - dwa przetargi się nie odbyły - brak chętnych - ...
  3. Dziennik Agnichy1704

    Wypadałoby zacząć, że dom jest już w stanie zaawansowanym :grin:
    Mocno powiedziane - w każdym razie ściany już są.
    Żeby nie zanudzać przedstawę krótką historię:
    sierpień 2000 - zauważyłam ogłoszenie w gazecie powiatowej - sprzedają działki budowlane - a może by tak ... cóż w końcu na mieszkanie i tak nie uzbieramy, do oszczędnych nie należymy. Szybki telefon do męża - składamy ofertę czy nie? - dwa przetargi się nie odbyły - brak chętnych - ...
  4. Dziennik Alicjanki

    Wciąż obecny stan to surowy-otwarty D23.
    Aby nadgonić to co w tym roku juz się obyło:

    GRUDZIEŃ'01: Musi zapaść szybka decyzja dotycząca okien. Chcemy odliczyć sobie okna, czyli potrzebny nam rachunek jeszcze w 2001 roku. Zbieram oferty, jeżdżę autobusami po wystawkach. Bardzo podoba mi się Gebauer (meranti w lazurze), ale od jednego z byłych współpracowników z Bartyckiej słyszę same negatywy:
    - owszem okna bardzo ładne ale tylko na wystawce. na budowę ...