dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. ...mniej znaczy więcej... - Komentarze do Dziennika Budowy

    ...witamy, tutaj prosimy o ewentualne komentarze, uwagi, pytania
  2. ...poszukiwania działki

    ...wyznaczyliśmy sobie podstawowe kryteria którym musi podołać nasza przyszła działka niewątpliwie ważnym czynnikiem którym się kierowaliśmy był fakt czy oferowana nieruchomość była zlokalizowana w granicach obowiązującego planu ale...
    ...to jedno ale... większość miejscowych planów narzuca dachy wielopołaciowe do tego strome co przy naszej wizji domu było nieco kłopotliwe
    ...inne ważne cechy którymi się kierowaliśmy to:

    • kształt działki
    • dostępność do mediów
    • dostęp
    ...
    Kategorie
    Dziennik budowy
  3. ...wizja przyszłego domu :)

    ...tak jak już pisałem wizję przyszłego domu mamy już w głowie, a nawet więcej z uwagi na to że siedzimy w projektowaniu i wykonawstwie już od kilkunastu lat to mamy już nawet projekt koncepcyjny…
    …ale od początku, podstawowym założeniem dla naszego domu był fakt, że ja czyli D. postanowiłem, że jak już budować to zgodnie z naszymi dotychczasowymi doświadczeniami coś nowego, innego, nowoczesnego itp.
    …kolejnym bodźcem stał się fakt wejścia w życie dopłat ...
    Kategorie
    Dziennik budowy
  4. ...poszukiwanie działki cd.

    BRZEZIA ŁĄKA stadion

    ...w powyższej szybko wyszło dlaczego taka tania
    DOMASZCZYN

    ...A. nie przypadła do gustu, choć jak dla mnie warta zastanowienia
    BOROWA

    ...i tak by można jeszcze ...
    Kategorie
    Dziennik budowy
  5. ...mniej znaczy więcej... - Dziennik Budowy

    Witamy,
    ...stało się, po wyremontowaniu kilku mieszkań, po kilku przeprowadzkach, po wybudowaniu kilku "obiektów" dla innych, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu budowy swojego domu
    …ten dziennik ma być swoistym archiwum naszej inwestycji, w którym chętnie podzielimy się naszymi spostrzeżeniami, uwagami i wymienimy poglądy z innymi użytkownikami
    …impuls do naszej budowy dała oczywiście moja żonka A. nie wiem jak ale przekonała mnie do tego działania, ...
    Kategorie
    Dziennik budowy