dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. mokre sciany od fundamentu co z tym zrobic?

    - 13-09-2013 - 06:56 (mam "malutki" problem na dwoch scianach do okolo 15cm wysokosci i 1.5m szerokosci pojawily sie mokre plamy)
    Cytat Napisał artbeti Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	421.jpg
Wyświetleń:	236
Rozmiar:	42,7 KB
ID:	211964Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	415.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	35,5 KB
ID:	211965
    Cytat Napisał zamerdz Zobacz post
    hej, wrzuć parę zdjęć to będzie można coś więcej powiedzieć
  2. malowanie klatki schodowej i holu (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    udało nam się wkońcu wymalować hol i klatkę schodową , , , , , , we wrześniu pierwszoklasiści są pasowani na uczniów, a ja pasuje ściany ...
  3. Zgłoszenie POŚki - wizyta czwarta

    W ubiegły poniedziałek otrzymaliśmy pismo ze Starostwa, że mamy czas do 20 września, żeby uzupełnić dokumentację związaną ze zgłoszeniem POŚ'ki. Według tego pisma brakuje nam w naszym zgłoszeniu.... PROJEKTU PRZYŁĄCZA KANALIZACYJNEGO! Szybko sprawdziłam w dokumentacji i okazało się, że odpływ ścieków jest rozrysowany na mapie do celów projektowych zatwierdzonej przez Starostwo Myślałam, że mimo to muszę zrobić jeszcze jakiś dodatkowy projekt, ale już nie ...

    Updated 13-09-2013 at 12:10 by ella&co

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Znowu pada... działka pływa..

    Wczoraj był owocny dzień, padało od rana do południa, ale za to przed zachodem pojawiło się słońce..

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f1.jpg
Wyświetleń:	1001
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	211828

    Dzisiaj od rana montowaliśmy płot, o 15:00 przyjechali budowlańcy żeby rozebrać szalunki i.. zaczęło padać.. a nawet lać.. ekipa miała problem by wydostać się z działki

    Nazwa:  f4.jpg
Wyświetleń: 997
Rozmiar:  69,1 KB


    Mieli szczęście, że przyjechały HDSy z 1000 szt bloczków betonowych i pomogli im się wydostać

    Nazwa:  DSC_0868.jpg
Wyświetleń: 997
Rozmiar:  97,8 KB
    ...

    Updated 14-09-2013 at 06:00 by arturocz

    Tagi - katalog słów kluczowych: fundamenty, sułtan Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f3.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	211831  
  5. Strop nad domem

    Powoli... znowu powoli... kolejny tydzień przerwy, bo majster poszedł kończyć inną budowę... dopiero teraz rozłożył pustaki stropowe nad parterem domu i podparł strop. Zostało mu dokończenie zbrojenia ale musi jeszcze zrobić schody, co zajmie kilka kolejnych dni. Budowa się wlecze.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P110913_15.36.jpg
Wyświetleń:	429
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	211685

    Updated 12-07-2015 at 11:06 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum