dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Izolacja przeciwwilgociowa

    Hej.
    Za kilka dni wpadnie do mnie na działkę kuzyn zrobić izolację termiczną fundamentów. W garażu już czeka styropian aqua gr. 15cm i jeszcze musze kupić siatkę i klej do zaciągnięcia. Styropian będzie bez kombinowania układany po długości czyli na wysokość 50cm.
    Wcześniej musiałem pomalować fundament izolacją przeciwwilgociową. Wolna sobota, wziąłem znajomego, kilka bezalkoholowych i w drogę. Byłem zdecydowany kupić jakiś dysperbit do tego celu ale w tygodniu ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0915.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	59,3 KB
ID:	443188  
  2. Deska wewnętrzna na taras, można?

    W LM znalazlem deskę do wewnatrz w dobrej cenie i jakosci (nie jak te typowo tarasowe ktore sa drogie i krzywe). Czy mozna taka deskę użyć na taras ktory bedzie zadaszony? Deska: Deska lita SOSNA RUSTIC 1-lamelowa 25 mm FLOORPOL
    123,2 (https://m.leroymerlin.pl/podlogi-drewniane-boazerie/panele-deski-parkiety/deski-podlogowe/deska-lita-sosna-rustic-1-lamelowa-25-mm-floorpol,p206924,l189.html)

    pytanie czy bedzie lepsza od mokrej deski z tartaku?
  3. Jak połączyć ściany działowe z stropem drewnianym

    Witam mam pytanie jak powyżej jak połączyć ścianę działową z stropem drewnianym tylko jest z tym problem że ścianka mija się z belka stropową
    Tagi - katalog słów kluczowych: stropy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Geberit vs Duravit, muszla klozetowa

    W jednym mieszkaniu znajdują się dwie różne toalety. instalacja Geberit to jest przyjemność. Doskonały przemyślany system zapinania z zarządzaniem z góry. Duravit to jest horror ...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200414_183929.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	442984
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200414_183936.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	442985

    Updated 14-04-2020 at 19:30 by mirock

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. pompa ciepła

    Cześć,
    Mam pytanie
    Czy ktoś z was może mi doradzić jaką pompe ciepła potrzebuje (parametry) do powieszchni domu 220m2. 55m2 ogrzewanie podłogowe.
    165m2 powieszchni ogrzewają grzejniki. Strop ocieplony, sciana gruba (45cm grubość)nie ocieplona
    Prosze o opinie, z góry dziękuje
    Tagi - katalog słów kluczowych: pompa ciepła Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum