dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Powrót....

    Witam wszystkich po długiej nieobecności.
    W 2008 czy 2009 chyba stchórzyliśmy, chyba było za dużo, a my mieliśmy za mało zacięcia, doświadczenia, przekonania, że chcemy na wieś. Kupiliśmy mieszkanie w Lublinie i uśpiliśmy marzenia związane z sielską krainą, ale...wszystko wróciło i w tym roku wzięliśmy się za przygotowania do budowy.
    Jako, że ścieżkę urzędową już prawie raz przebrnęłam, nie było tak strasznie. Znów wypisy, wyrysy, warunki, mapki i czekanie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: lea, lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Piękna zima!

    W zimie też było ładnie! Ogród bardzo się zmienił. Białe płyty Trawertynu na tarasie bardzo się zabrudziły, z resztą już w końcówce jesieni były dość przybrudzone od liści orzecha, którego mamy na ogrodzie... Już to gdzieś pisałam na forum, ale powtórze także tutaj - następnym razem zdecydowałabym się na inny kolor tych płyt, np. grigio (jasny szary) - niestety te białe brudzą się w tempie błyskawicznym, jakoś nie przemyśleliśmy tego Trudno No ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: libet trawertyn, ogród, sznaucer Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Aktualizacja po zimie :-)

    Dziennik strasznie zaniedbany - to fakt pora więc na aktualizację po zimie.

    Od czego by tu zaczać... może od jesieni, bo na tym zakończyłam? Jesień była piękna, więc korzystaliśmy z niej w zasadzie do końca listopada. Trawa bardzo ładnie urosła i powoli zaczęła się zagęszczać. Jestem bardzo zadowolona z tej mieszanki DIANA - AGROLAND - nawet teraz na wiosnę widzę, że bardzo fajnie już wygląda.. Posadziliśmy też kolejne rośliny i zakupiliśmy fajny zestaw mebli ogrodowych ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: nowoczesny ogród, ogród, przebudowa domu, trawa, trawnik Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Zaciering, szpachling...

    U nas powoli do przodu.
    1. Maszyna do zacierania gipsów rewelacja. W wolnych przebiegach szwagier szpachluje a ja zacieram. Powoli widać koniec
    2. Wybraliśmy wykonawcę łazienek Za 3 tygodnie start.
    3. Płytki do dolnej łazienki będą takie:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1696.jpg
Wyświetleń:	281
Rozmiar:	34,5 KB
ID:	309479

    Cer-rol Rose. Bez mozaiki. Projekt po wyborze sklepu.
    4. Płyty g-k w garażu skończone (również docieplony sufit). Szpachlowanie w trakcie.
    5. Mam dwie oferty ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: cer-rol rose, lobelia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Dach nad garażem zrobiony

    Kolejny mały krok do przodu. Dach płaski nad garażem zrobiony. Wyceny jak zwykle różniły się od siebie prawie o 80%, ale muszę przyznać, że firmy z górnego pułapu cenowego robiły o wiele lepsze wrażenie i miały spore portfolio.

    Mój budżet już jest przekroczony za sprawą dachu głównego, więc musiałem wybierać z tych tańszych opcji, aczkolwiek nie miałem odwagi wybrać najtańszego dekarza. Nie wzbudził mojego zaufania. Odrzuciłem najtańszego. Odrzuciłem ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dach płaski; Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum