dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kubełki

    Cześć,
    Po dwukrotnym nałożeniu kleju z siatką na styropian "aqua" miałem to już tak zostawić lub jeszcze na to nałożyć jakąś masę izolacyjną. Jednak po obserwacja u znajomych postanowiłem zastosować folie kubełkową. Koszt śmieszny bo za dwie rolki 20mb zapłaciłem 80,00 zł. Narazie zamocowałem ją tylko na wkręty z podkładkami a jeszcze dokupię jakieś wkręty z większym gwintem lub te dedykowane zamocuje w połowie wysokości. Jak widać na zdjęciu styropian ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0929.jpg
Wyświetleń:	212
Rozmiar:	69,2 KB
ID:	444230   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0930.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	71,0 KB
ID:	444231  
  2. Czas start

    Witajcie!


    W tym dzienniku będziemy prezentować postępy prac przy budowie naszego długo wyczekiwanego domu (poniżej kilka poglądowych wizualizacji). Tytuł tego dziennika dedykuję mojej teściowej
    Realizacja na terenie woj. lubelskiego.

    Prace ruszają na przełomie maja i czerwca. Papierologia prawie ogarnięta, materiały tak samo, więc jeszcze jest co robić

    Planujemy utrzymać dobre tempo prac - mam nadzieję, że będziemy ...

    Updated 12-05-2020 at 22:34 by kamski

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	10,0 KB
ID:	444030   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	9,4 KB
ID:	444031   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	10,3 KB
ID:	444032   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	9,4 KB
ID:	444033  
  3. Mały kroczek

    Cześć.
    Przyszedł czas na kolejny mały krok na budowie. Tak jak wspominałem wcześniej brat cioteczny ma mały przestój w wykończeniach i zaproponowałem mu, żeby zrobił mi izolacje fundamentów. Na chwile obecna wygląda tak jak na zdjęciu, styropian aqua 15cm. W przyszłym tygodniu będzie to zaciągnięte dwa razy siatką i klejem. Zastanawiam się czy jeszcze na zewnątrz nie pomalować jaką masą hydroizolacyjną (nie dysperbitem) ale naprawdopodobniej odpuszczę. Zdjęcie ...

    Updated 05-05-2020 at 14:55 by swierol

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0920.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	79,9 KB
ID:	443759   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0923.jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	72,8 KB
ID:	443760