dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Najlepsze dzienniki budowy

  1. Dziennik Ewy i ?ukasza

    6 maja
    zgodnie z planem o 8.30 zjawił się na placu budowy nasz niezastąpiony wirtuoz koparki, pan R. Zadanie: niwelacja terenu wokół domu, usypanie tarasu. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Myślałem że uda się tylko trochę podnieść teren od strony tarasu, wybrać ziemię pod wiatą z tyłu domu i nadsypać trochę od frontu. A tu się okazało, że wokół domu mamy pas terenu o równej powierzchni - tej samej co na tarasie - a pod płotem powstała fantastyczna skarpa, która ...
  2. Dziennik Ewy i Łukasza

    Dobiega końca pierwszy kwartał 2010 r. , pora na małe podsumowanie postępów na budowie w tym roku.

    Styczeń 2010 - skończyliśmy gabinet. Ze względu na ścianki regałowe zrezygnowaliśmy z montowania listew podsufitowych. Kolor ten sam, co w pokoju dziennym, czyli jesień lniana Nobilesu.



    Poza tym wszędzie na parterze powiesiliśmy lampy.
    ...
  3. Kr Viva - piękna baśń się zaczyna :))

  4. Dziennik Budowy SideInfo - Faworyt C183a

    Kilka dowodow, ze prace ida naprzod (foty nie byly wykonywane przeze mnie):L








  5. Nasz dom "Przy Chabrowej"

    Witam wszystkich.

    Dziennik ten przeznaczony jest przed wszystkim dla tych, którzy na codzień kibicują nam w tym przedsięwziciu.
    Dlatego pominę w tym miejscu opisywanie całego procesu, który doprowadził nas do tej decyzji.
    Dziennik to dziennik - będą tu przede wszystkim fakty w kolejności chronologicznej. Od wykopania dziury w ziemi do - mam nadzieję - zdjęcia palącego się ognia w kominku.
    A więc zaczynamy!!!!!!!!!!!!!!
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom przy chabrowej Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 6 z 26