dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domy z bali

    Cytat Napisał PiotrK1985 Zobacz post
    Cytat Napisał zychm Zobacz post
    PiotrK1985, zerknij w prywatne wiadomości. Wysłałem Ci parę pytań
    odpisane ponawiam pytanie o bielenie drewna. Nie chodzi o konstrukcje domu a o elementy wystroju drewnne
    Jak się u Ciebie sprawdza bielone drewno? Mam projekt od projektanta, wygląda naprawdę spektakularnie, ale zastanawiam się, czy będzie funkcjonalne
    Tagi - katalog słów kluczowych: bielone drewno, domy z bali Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Kolejne kilka dni...

    Dwa tygodnie temu przywieźli mi pustaki. Koniec końców wybrałem E3 500. Kilka rozmów z konstruktorem i na wszystkie ścianki działowe zamówiłem silikat N12 i obejdzie się bez części wieńców w środku. Podobno na początku marca ma wejść ekipa.
    Wczoraj pogoda dopisała, przyjechał kolega ze sprytnym sprzętem i kopaliśmy rurę doprowadzającą wodę do domu. Wyszła mała lipa bo rura, którą wkopał wykonawca fundamentu okazała się 2mb za krótka i musiałem ją łączyć ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0837.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	440937   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0849.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	440938   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0848.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	440939  
  3. Budowa domu rodzeństwa Różanowskich

    Wesprzyj budowę domu Nicea 2 rodzeństwa Różanowskich chorującego na zanik mięśni przekazując 1% podatku, darowizną lub robiąc zakupy z aplikacją fanimani.

    Załącznik 440803

    Updated 13-02-2020 at 21:13 by Jarrek.pl

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, nicea 2 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	46.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	440811   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	101,0 KB
ID:	440808   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	440809   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	34.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	440810  
  4. Po budowie odkryłam swoją nową pasję...

    ...nie jest wyjątkowo wymyślna, dotyczy całej rzeszy budujących Otóż ogromną frajdę sprawiają mi prace ogrodowe!
    Na początku bladego pojęcia nie miałam, od czego zacząć. Ani nie znałam się na roślinach w kontekście ich wymagań i tego, czy byłoby im u mnie dobrze, ani nie wiedziałam, jak one docelowo wyglądają, bo jednak oglądając mikro-sadzonkę w szkółce ciężko sobie wyobrazić, że za 3 lata to będzie pokaźny krzew, albo za 5 lat z tego patyka wyrośnie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: lukrecja 2, ogród Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Jedna klima split na cały dom?

    Wykres temperatury i wilgotności w sypialni, w której jest nawiew. Czujnik był umieszczony w najdalszym od drzwi rogu pokoju. Klima jest w salonie - oddalona od sypialni korytarzem (klima nie dmucha w kierunku korytarza). Punkt w którym jest czujnik jest najdalej oddalonym punktem od klimy punktem w domu. Klima działała między 15:00 a 17:00 a wykres wygląda tak:



    Czujnik trochę zawyża ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KlimaCzujnik.jpg
Wyświetleń:	648
Rozmiar:	50,2 KB
ID:	440679  
Strona 1 z 2