dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mieszkanko Malgosi - prawie jak budowa

Wielkanoc tu? tu?...

Oceń ten wpis
Do Wielkanocy jeszcze daleeeeeko, ale zainspirowana promocja w bombkarni postanowilam zaczac o niej myslec pod katem dekoracji. A zatem do pisanek z zeszlego roku:





Dolaczyly jeszcze te:







Sa po prostu sliczne.

Na stole stanie tez filcowa kura:



Jest boska, nogi jej wisza w powietrzu.

Oprocz tego w prezencie dostalam walentynkowe serduszko.



I chyba nie mam wyjscia - musze jakas walentynkowa dekoracje splodzic. Kilka dni temu poprosilam P. zebysmy pozbierali galezie jakies, bo chcialabym na nich cos zawiesic. Przyniosl mi... gigantyczna galaz obcieta z drzewa. Oczywiscie nie obcial jej sam, lezaly takie pociete krzaczyska, to zabral.

Poza tym postanowilam na lato zrobic sobie dekoracje z bombek w kwiaty, wiec wzielam jeszcze takie dwie, z haftem krakowskim. W planach mam jeszcze taka sama czerwona i zielona. Troszke mi odbilo, wiem.





P. zrobil tez wylacznik do swietelek choinkowych, ktore zawiesilismy naokolo malej lazienki i rozprawil sie z kablami do TV i modemu tak, ze juz nie ida po scianie tylko sa schowane wewnatrz. Chcielibysmy w koncu pozbyc sie golych zarowek, wiec wymyslilam, ze w przedpokoju znajdzie sie... kogut policyjny. Taka tania alternatywa dla lampy.

Jest tez zla wiadomosc na temat antresoli - pod nia, w gabinecie (zwanym inaczej "biurem") peka sufit. Na razie tylko przy scianach. Szpara jak szpara, da sie zamaskowac, tylko pytanie o solidnosc konstrukcji i czy ktoregos pieknego dnia nie obudzimy sie na dole.
Tagi - katalog słów kluczowych: antresola, dekoracje świąteczne Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze