dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Proba

Proba

  1. Nowe wyzwanie remot pomieszczenia z przeznaczeniem na biuro w stylu nowojorskim

    WŁAŚNIE ODEBRAŁEM KLUCZE DO POMIESZCZENIA PO DAWNEJ SUSZARNI Z PRZEZNACZENIEM NA SWOJE BIURO MODERN CLASSIC HOME. PLANUJE JAK ZROBIĆ TANIO! SZYBKO I SPEKTAKULARNIE TO POMIESZCZENIE! WSZELKIE POMYSŁY KOMENTARZE ITP MILE WIDZIANE
    Tagi - katalog słów kluczowych: remont, styl modern classic, styl new york, styl nowojorski klasyczny Edytuj Tagi
    Kategorie
    Proba
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0814.JPG
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	76,8 KB
ID:	368700   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0815.JPG
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	69,7 KB
ID:	368701   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0816.JPG
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	68,8 KB
ID:	368702   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0817.JPG
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	64,6 KB
ID:	368703   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0818.JPG
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	368704  

  2. Garaż

    Dziś był piękny dzień i na budowie dużo się działo.
    Niestety tylko przy garażu. Zrobiliśmy posadzki. Za miesiąc wykończymy je wylewką z żywicą. Ocieplilismy elewacje garazu mimo, że nie mamy jeszcze bramy, drzwi i okna.
    Brama już przyjechała i możemy zamontować ją w przyszłym tygodniu. Na drzwi i okno musimy poczekać do grudnia.
    Tynki i elektrykę zrobimy w listopadzie.
    Za tydzień kładziemy uziom
    Najgorzej sprawa wyglada z domem. Za długo zamawiałam okna do domu. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: garaż Edytuj Tagi
    Kategorie
    Proba
  3. C296 dom bezpieczny :)

    Witam wszystkich, którzy budują dom C296 Szukałam dzienników dotyczących budowy tego fajnego domku i jeszcze na taki sie nie natknęłam, więc chyba mój dziennik bedzie pierwszy dlatego liczę na liczne porady osób które są na etapie budowy
    Kategorie
    Proba
  4. Do przeprowadzki pozostało 7 dni

    Jeśli ktoś myśli, że nie piszemy, bo się nudzimy, to się grubo myli. Nie piszemy, bo już nie wiemy, jak się nazywamy. I to zarówno małżonek, jak i ja, jak i nasze dziecko poniekąd również (ona nie wie, bo jak na razie umie tylko "mama", "tata", "baba", "am", "NIE", muuu, miał, hau i parę innych dźwiękonaśladowczych wyrazów;).

    Otóż na budowie niby cisza i spokój, a w naszych mailach, telefonach, rozmowach osobistych ...
    Kategorie
    Proba
  5. Orientacja

    Załączam jeszcze sytuację.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0_00.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	300824

    Trochę problemów będziemy mieli z samym zjazdem. Żeby go wykonać trzeba "ściąć" nasyp, 50cm od wierzchu nasypu idzie sieć kablowa nn i zaraz obok gaz... Szykuje się etażowanie tych sieci i to na samym wstępie, bo inaczej nie ma jak wjechać na działkę.

    Dorzucę w tym wątku rzuty, elewacje i wizualizacje bo jakoś przy głównym temacie źle się wyświetlają.
    ...

    Updated 21-04-2015 at 14:09 by Asik_87

    Kategorie
    Proba
Strona 2 z 4