dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Trajkotka

  1. Dziennik ALABASTRA A&D - spełniamy nasze marzenie

    Hey hay hello!!! :lol:

    Kolejne zdjęcia ... teraz już mam dowód naoczny ... mój mąż złapał za aparat i uwiecznił jak ... wbijam gwoździa :lol: ... hmmm zawsze to coś :wink:


    wszystko musi być dokładnie wymierzone ...


    troche nam to idzie powoli ... ale cóż ... tak to jest jak się pracuje i na działkę przychodzi ...
  2. Dziennik ALABASTRA A&D - spełniamy nasze marzenie

    no to może jeszcze dwa zdjęcia :) ... jak nie wklejam to przestój prze dwa tygodnie :roll: ... a jak zaczne, to nie mogę przestać :wink: hehe ... ale teraz już będzie na bieżąco!

    we wtorek /05.08/ zaczęlismy pracę nad ziemią! ... kurcze, jak miło :) koniec paprania się w błocie!


    wczoraj na dziłce byłam tylko przelotem i nie miałam ze sobą aparatu :/
    Zdecydowaliśmy, że podniesiemy ...
  3. Dziennik ALABASTRA A&D - spełniamy nasze marzenie

    Kolejna porcja zdjęć ... ...
    wypoczęci po wakacjach ruszamy dalej!
    wiem, nie są one najlepszej jakośći ... ale mój wiekowy aparat już czasem nie wyrabia :roll: ... chociaż dobrze, że wogóle działa :)

    Jak już pisałam "na kaca najlepsza jest praca" :wink:
    ... więc w sobote było pospolite ruszenie i układanie desek ... ehhh jak one pięknie pachniały :D ... ja oczywiście przyszłam prawie na koniec układania :lol: /no cooo? - przecież ktoś
    ...
  4. Dziennik ALABASTRA A&D - spełniamy nasze marzenie

    Witajcie ...
    czy zna ktoś jakąś dobrą stornkę do zdjęć? Fotosik mnie wku... :evil: ... na szczęście poradziłam sobie i wkońcu...
    Wklejam obiecane zdjęcia ....

    ...a oni kopią i kopią ...


    ... a psina pilnuje, żeby nikt nie wpadł w dołek :wink: ...


    gotowe zbrojenie w wykopach ... szkoda, ze nie mam zdjęcia ...
  5. Dziennik ALABASTRA A&D - spełniamy nasze marzenie

    Wczoraj cały dzień była palma, a jak wrócliśmy z pracy i pojechalismy na działkę złapała nas burza :evil: ... to już standard w ostatnim czasie: my w pracy - na niebie słońce ... my na działce - na nieba czarne chmury :evil:

    Przed deszczem mąż z moim bratem zdążyli rozciągnąć sznurki /po raz drugi/ i naostrzyć parę palików na szalunki. Ja z tatą przycinałam czubki choinek, żeby troche się zagęściły na boki i w przyszłości zrobiły piękny płotek :)
    ...
Strona 1 z 6