dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Najlepsze dzienniki budowy

  1. BUKOWO 9 :))) Chatka Iwy i Artka

    Troche jestem przerazona, ze na tych 30 arach, ktore chcemy ogrodzic (nie bedziemy przeciez grodzic skarpy!!! Skarpa bedzie DZIKA :lol: ) - 250m siatki! - nie ma jeszcze nic (jesli nie liczyc bujnych chwastow chciwie porastajacych kazdy cm kwadratowy naszego ugoru).

    To miejsce wymagac bedzie sporo pracy i juz mi sie na nia mordka cieszy :lol: a poniewaz nie moge sie juz doczekac, to postanowilam zebrac pomysly na ogrod.

    Po pierwsze: ogrod w stylu japonskim! KOCHAM! ...
  2. Zo?ka - domek Daggulki i Tomaszka

    Ha.... to się nazywa talent negocjatorski :lol: ....jednak mam na suficie poddasza 20cm wełny jak chciałam...czyli skosy i sufity po 20cm wełny :P ... no i mam super małża który tą wełnę położy :wink: :D .

    Ociepla mi się właśnie poddasze za pomocą małża i jego rodziny ... oto pierwsza warstwa, czyli 15-tka w holu nad schodami


    a oto schody strychowe
    ...
  3. Dziennik Ewy i ?ukasza

    Kolejny tydzień na budowie za nami, czas na małe podsumowanie. Od ubiegłego piątku (11.04) ekipa z większym lub mniejszym entuzjazmem (w zależności od pogody) zbijała szalunki na ścianę fundamentową. Postanowiliśmy, że zrobimy jednak wszędzie ścianę o gr. 36 cm. Tak dla pewności, mimo, że w projekcie są wszędzie na 25 cm. Chcemy jednak układać bloczki betonowe "na szerokość", a nie "na długość" - przynajmniej na zewnętrznym obrysie budynku, bo Ytong ...
  4. C131a czyli Delikatny z "ma?ymi" zmianami Anety i

    Co do kredytu to faktycznie OF nas już również zwodzi od niemal 3 miesięcy.
    Póki co czekamy na ostateczną decyzję banku DnB Nord - bo oni mają najniższą marżę - czyli najniższa rata.

    A papierki ... oj szkoda gadać co krok to inny potrzebny, jak doniesiemy jeden to drugi się przeterminuje i kolejny i kolejny i kolejny ...

    Mamy jednak nadzieję, że do połowy czerwca wpłynie nam jakaś kasa bo my już sięgnęliśmy w tej kwestii dnia studni :-(.
  5. Fundament grzewczy Legalett - wady zalety

    - 04-08-2010 - 20:47 (Nasz Wiejski Dom - Z8 Studia Z500 - szkieletowy, fundament Legalett)
    Traz parę słów napiszę o fundamencie jaki wybraliśmy dla naszego domu.
    Padło na Legalett.
    Jest to skrzyżowanie płyty fundamentowej z piecem akumulacyjnym i ogrzewaniem podłogowym.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	legalett..jpg
Wyświetleń:	23271
Rozmiar:	69,9 KB
ID:	18631

    Zanim zdecydowaliśmy się na niego, przekopaliśmy niemal cały internet, pytaliśmy wujka Google czy coś wie na jego temat ale informacji ...

    Updated 07-09-2010 at 14:01 by pawgar

    Tagi - katalog słów kluczowych: fundament, legalett Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 12 z 26