dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasza chatka, czyli domek Gosi i Pawła :)

  1. Plany naszej chatki :)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270043.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	257662Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270044.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	257663

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270045.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	257664Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270046.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	257665

    Oto rzuty naszego domu Jeśli chodzi o zmiany to chyba się bez nich jednak nie obędzie :/
    Jeśli chodzi o dół to zastanawiamy się nad zrezygnowaniem z pokoju na rzecz większego salonu i wtedy schody wysuną się bardziej do przodu na hol a pomieszczenie nad garażem podzielimy na pokój i suszarnie ( pierwsza myśli odnośnie powierzchni ...
  2. No i się zaczęło :)

    Mamy już I transze na koncie i wczoraj ruszyliśmy Na razie koparka ściągnęła humus a mąż wykonał samodzielnie pierwszą " budowle" czyli WC Mieliśmy zalewać fundamenty w weekend ale zapowiadają przelotne deszcze i przenieśliśmy na przyszły tydzień. Poza tym postanowiłam że napisze ile będziemy płacić za niektóre materiały. Porównywałam kilka składów cenowo i te są najlepsze u nas w okolicy :
    H+H 24 - 7.20
    Bloczki fundamentowe - 2.10 ...
  3. PnB należy do nas :)

    Mamy pozwolenie na budowę Hura, hura, hura Czekaliśmy w sumie 3 tygodnie, więc wydaje mi się ża bardzo krótko, Teraz kredyt i do pracy
  4. Zaczynamy :)

    Na początku wypadałoby się przywitać więc witam Od co najmniej 2 miesięcy przeglądam regularnie wpisy i różne posty na forum i nareszcie przyszedł czas aby do Was dołączyć. Nasza obecna sytuacja wygląda następująco : mamy działkę, mamy zrobiony projekt i czekamy na pozwolenie na budowę ( które podobno ma być na dniach ). Postaram się wrzucić zdjęcia naszego projektu, który jest projektem indywidualnym. Bryła domu jest taka jak w projekcie ADRIANA III B, dodatkowo ...