dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dach, pokrycie-wycena

    Jestem kilka dni po otrzymaniu wyceny dachu. Kompletnie robocizna razem z materiałem (drewno, blacha itd). Domyślałem się tego, że troche wymyślam ale raczej nigdy nie byłem jednym z tego owczego pędu. Chciałem mieć deskowanie, na tym membrane i nadbietkę. Chciałem mieć również dachówkę ale juz teraz nie będę kombinował ze zmianą przekroju więźby. Dachu jest 144m2, wyszło prawie równo 30tys.
    Blacha, obróbki, wyłaz, rynny itd - 10800
    Drewno (więźba, łaty, ...
  2. Dom w Malinowkach 6 woj. Mazowieckie

    Działkę otrzymaliśmy od Rodziców. Działka ma 2300 m2 i znajduje się na niej garaż 2 stanowiskowy i STODOLA!
    Mimo że wykonana z drzewa pozwolenie na rozbiórkę jest konieczne aby w przyszłości oszczędzić sobie problemów.
    Na szczęście po mimo obaw udało rozebrać ja w 2 DNI
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	received_388557952019885.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	12,7 KB
ID:	439942   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	received_755797058194774.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	14,7 KB
ID:	439943  
  3. Dom w Malinowkach 6 woj. Mazowieckie

    Witam wszystkich na naszym dzienniku budowy.
    Choć jesteśmy już bliscy rozpoczęcia budowy, podjęliśmy decyzję o założeniu dziennika właśnie teraz. Formalności i przygotowania pochłonęły tyle naszego czasu że zupełnie o tym zapomnielismy.
    Postaram się wstawiać tutaj jak najwięcej informacji związanych z kosztami jakie ponieslismy aby uzyskać realny koszt całej budowy. Oraz nasze opinie na temat poszczególnych etapów.
    Obecnie czekamy już na murarza który ...