dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz Skarbek Neo - AggaM

  1. wiosenny optymizm :)

    Powolutku sprawy się klarują - wybieramy dachówkę - padło na dwie:
    1) CREATON TITANIA BRĄZOWA GLAZUROWANA
    2) KORAMIC E32 ORZECHOWA ANGOBA SZLACHETNA.

    Właśnie byłam na okolicznych składach, mają zrobić mi wyceny. Bardziej nam "leży" nr 1 ale ostatecznie pewnie cena zadecyduje...

    A poza tym wyrównano nam działeczkę - teraz jest pięknie. Jeszcze trochę lepszej ziemi trzeba przerzucić i będzie bajkowo nawet topola w rogu działki ...
  2. W końcu się odzywam..

    Cały poprzedni rok był u nas lekki zastój- mury pięły się do góry ale stanęło i jakoś nie miałam czasu wpisywać kolejnych postępów. Nadrabiam. Na dzień dzisiejszy mamy zrobiony parter, wylane schody, zalany strop. Pustaki czekają na składzie na odbiór i miejmy nadzieję, że w tym roku uda nam się przykryć dom.

    Przepraszam za taką obsuwę w raportach, ale ... szkoda gadać. Czas zabrać się do pracy.

    Nadmienię, że w trakcie prac pożegnaliśmy ...

    Updated 21-02-2016 at 20:55 by AggaM

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. grudniowe zdjęcie fundamentów

    Fundamenty zimują, dojazd pod dom utwardzony, czekamy do późnej wiosny na kolejny etap prac.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1007.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	293109
  4. 11.08.2014 wytyczenie budynku na działce:)

    11.08.2014 r geodeci usadowili nasz dom na działce

    Updated 19-08-2014 at 17:37 by AggaM

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. 27.06.2014 dostaliśmy PnB

    Wczoraj otrzymaliśmy pozwolenie na budowę


    Od złożenia wniosku upłynęło trochę czasu, ale mieliśmy problem z WZ-ką. WZ-ka była wystawiona na siedem bud. jednorodz. Sąsiedzi, którzy wybudowali się jako pierwsi na swoich dokumentach powinni mieć zamieszczony wpis- Budowa bud. jedn. na dz.... ETAP I. jako, że tego wpisu nie było okazało się, że są oni jedynymi konsumentami WZ-ki, "zużyli" ją całą i w tym momencie ja zostałam bez WZ-ki... ...
Strona 1 z 2