dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

niezły

Więcej zdjęć do dziennika

Oceń ten wpis
Co do spotkania to jeszcze nie wiem zawsze byłem ale teraz każdą wolną chwilę poświęcam rodzinie (mam 8 miesięczna córkę) jeśli będę musiał wybierać to oczywiście wybiorę rodzinę ale mamy jeszcze trochę czasu i pogoda może będzie typowo letnia Co do porad zawsze można zrobić to przez internet a tak w ogóle to mam zamiar bardziej ożywić swoją stronę i może nawet zrobię kilka bezpośrednich fotoreportaży prosto z placu budowy na konkretne tematy ale to najbliższa przyszłość najpierw na stronie musza pojawić się wszystkie zdjęcia które zgromadziłem

Co do instalacji centralnego odkurzacza to jest kilka systemów najbardziej popularny jest ten z rur białych jest to system uniwersalny do którego pasują prawie wszystkie gniazda na rynku drugim też dość często spotykanym jest system Borysowski różni się od uniwersalnego kolorem rur rury są niebieskie i tu pasują tylko ich własne gniazda nic więcej chyba że po przeróbkach . Jednostka centralna będzie pasować do każdego rodzaju instalacji
Chcesz mieć instalację odkurzacza centralnego zrób to z rur białych i bez znaczenia co na tych rurach będzie pisało Beam. Husky itp.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum