dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w Kaliach 2 - energooszczędny samemu

  1. zmiany w projekcie

    Oczywiście zaraz było co w nimmożemy zmienić, Córki od razu chciały wybrać sobie pokoje, każda chciałanajwiększy ale z racji tego że Majcia jest najmłodsza i zostanie w domunajdłużej - to właśnie Ona dostała największy pokój. Na pewno garaż musi być na dwa auta a nie na jedno tak jak jest w projekcie, kasujemy prawiewszystkie okna dachowe zostaje tylko włazience na górze, jest duży pokój nad garażem który dostaje duże potrójnebalkonowe okno, kuchnia otwarta nasalon, ...
  2. pozwolenie na budowę

    Oczywiście zaraz było co w nimmożemy zmienić, Córki od razu chciały wybrać sobie pokoje, każda chciałanajwiększy ale z racji tego że Majcia jest najmłodsza i zostanie w domunajdłużej - to właśnie Ona dostała największy pokój. Na pewno garaż musi być na dwa auta a nie na jedno tak jak jest w projekcie, kasujemy prawiewszystkie okna dachowe zostaje tylko włazience na górze, jest duży pokój nad garażem który dostaje duże potrójnebalkonowe okno, kuchnia otwarta nasalon, ...
  3. wprowadzenie

    Jak to się zaczęło.
    Długo się zastanawialiśmy nad założeniem dziennika,bo budowa już w toku i nie wiem czy wszystko będziemy pamiętać ale czytając czyjeś dzienniki coraz bardziej się nakręcaliśmy i stwierdziliśmy, że czas zacząć opisywaćnasze perypetie z budową i wszystko co z nią związane. Ten dziennik to nietylko o budowie, ale o naszym miejscuna Ziemi, naszym nowym domkuwymarzonych Kaliach 2.
    Uważam też, że jestem niejakowinien dziennika tym, których dzienniki poczytywałem ...