dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

syla135

  1. powrót po dluuugiej przerwie

    ale dawno mnie tu nie było i może nadal by mnie nie było gdyby nie fakt że odezwał sie pan który szuka właśnie z7 w Białymstoku, a to właśnie my
    pochwale się jesteśmy na etapie szpachlowania więc już bliżej niż dalej.
    parę wskazówek dla tych co są na początku tej drogi
    -kura, wszytsko się da...wiecie co, ten dom budowaliśmy w wiekszości w 2 osoby, mój tata nie wychodzi z budowy od początku i ja codziennie i da się! mija prawie rok jak ruszyliśmy ...
  2. prace na najbliższe miesiące...które trzeba wykonać do maja KREDYT

    ile się dało zrobiliśmy bez kredytu. myślę że i tak dużo...w kwietniu kupiliśmy działkę, w połowie sierpnia ruszyliśmy w budowie a 1grudnia mieliśmy SSO...
    a więc mamy kredyt, cieszyć się czy płakać?
    staram się nie oceniać tego w kategoriach dobre czy złe ale PRZYMUSOWE
    wzięliśmy 150tys zł mamy zamiar oddać 50tys zł...zobaczymy jak wyjdzie
    do maja musimy zrobić
    -okna i drzwi wejściowe (zrobione) 11800zł+550zł robocizna
    -szambo ...
  3. i osiągnięty SSZ

    i się udało
    kolejny etap osiągnięty...zaskakująco miłe uczucie, szczególnie że to pierwszy etap robiony beze mnie(tata pewnie się cieszy)
    około 10stycznia zamówiliśmy okna, ze szprosami(mąż chciał a więc niech ma) 3szybowe z ramą 7(chyba) komorową za jedyne...10tys zł...no ale cóż to jest to co zostanie na zawsze więc było można wziąć tańsze ale tui akurat nie o cenę chodziło.
    zamówiliśmy również drzwi ale wstawimy gdy skończą się prace demolka ...
  4. próbuje wstawić zdjęcia:)

  5. Już SSO...nie wiem jakim cudem...właśnie cudem:)

    nie wiem czy ktoś to czyta ale co tam
    zaczęliśmy 18 sierpnia skończyliśmy 1 grudnia
    1. przy fundamentach było 5 osób i parę z doskoku wszystkim serdecznie dziękuje, wszystko rodzinka...super rodzinka
    2. w przy murowaniu się ścian było już 3 osoby (2 panów+ja) i wpadali pomocnicy czasem
    3.przy stropie(drewniany) było już 2 osoby(tata i ja) plus przy wciąganiu belek 2 osoby,
    4. ściana kolankowa i rdzenie tata wujek i ja
    5. komin tata
    ...
Strona 1 z 2