dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. kolejne kroki do przodu

    jakoś nie było czasu pisać na bieżąco i porobiły się małe zaległości...
    ale po kolei udało nam się przebrnąć przez stan surowy, a za jakieść dwa tygodnie będą dekarze kładli dachówkę i na ten rok to będzie wszystko.
    Dołączę parę zdjęć z budowy: wieńce na pierwszym piętrze
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20130704-00854.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	218166   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20130704-00855.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	218167   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20130704-00857.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	218168   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20130704-00859.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	218169  
  2. Zmieniam ekipę cieśli

    Niby miałem znaną ekipę, której szef wychował już kilka pokoleń uczniów. Niestety, ale zmienię ją nim rozpoczną pracę. Dużo nerwów, a nawet nie zaczęli... Rozmawiałem z nim pół roku temu, ale moje doświadczenie budowlane kazało mi pojechać osobiście i pogadać... uczulić na moje oczekiwania i wymagania projektu... pogadać o brakach we więźbie.

    Szef do wymagań projektu podchodzi całkiem swobodnie. W rozpisce drewna sporo braków... tego nie trzeba, tamto też można pominąć.... jak się ...

    Updated 12-10-2013 at 21:23 by piotrek0m

    Tagi - katalog słów kluczowych: ekipa cieśli Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Świstakowa Zygmuntówka

    Na ten rok nasze prace budowlane na działce zakończyliśmy. Pozostaje nam tylko zabić wszystkie otwory okienne i przeczekać zimę. Ale zanim to zrobimy to musimy ogarnąć wszechobecny bałagan. A jest to potężny bałagan...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	99,3 KB
ID:	218115Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	218116Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	218117

    Od czegoś trzeba było zacząć. My zaczęliśmy od nr tel 998 i zgłoszenia ogniska, no a później już jakoś... poleciało z wiatrem...


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	218118
    ...
  4. komin

    W ostatnim czasie poprawiliśmy sobie humor naprawaiając komin.
    Elektryk oczywiście pokrył wszystkie koszty, a okazały się nie takie małe. O ile kratki udalo się domyć to niestety farbę elewacyjną trza było zakupić. Doznaliśmy szoku, gdy wycenili nam 5 l farby na 300 zł, sprzedawca w sklepie 3 x sprawdzał i ile ta puszeczka po zmieszniu pigmentu będzie kosztować, mam tylko nadzieję, że już szybko nie będziemy musieli go ponownie odmalowywać..

    Efekt: ...

    Updated 12-10-2013 at 22:32 by super-mak

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Sso

    W sierpniu osiągneliśmy SSO, na dzień dzisiejszy mamy SSZ i zrobioną instalację elektryczną, zaczynamy rozglądać się za hydraulikami. A oto kilka zdjęć ze stanu SSO, zdjęć terażniejszych niestety jeszcze nie posiadam, ale mam nadzieję że w krótce się to zmieni