dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. No i ją kupiliśmy... :-)

    Z racji tego, że jestem w gorącej wodzie kompana (czasami zaleta a czasami wada) zakupiliśmy działkę bardzo szybko (pierwszą którą oglądaliśmy )

    Działka mi się spodobała i od razu poczułam, że muszę ją mieć.

    Mieści się ona 17 km od centrum Gliwic (tam mamy pracę) więc stwierdziliśmy, że odległość może być. Niestety działki bliżej były o wiele wiele droższe więc zakupując je po kilkunastu latach dojazdu dopiero spłacił by się dojazd do pracy.
    ...
  2. No i decyzja zapadła - kupujemy działkę!

    Od dziecka zawsze marzyłam o wybudowaniu swojego domku...

    Od kilku lat pracuję i uniezależniłam się finansowo.
    Napewno zarobki nie są wygórowane ale wbrew opinii innym ("nie dasz sobie rady", "nie wiesz ile to kosztuje", "nie stać cię na to") postanowiliśmy wybudować swój własny domek!
    Aktualnie oboje pracujemy, myślimy o powiększeniu rodziny i chcemy zacząć budować (sami) swój wymarzony dom!

    Obyśmy sobie poradzili i pokazali ...
  3. Aridela II lustrzane odbicie.

    08.07.
    Co za ulga, tym razem wymiar płyt był poprawny i dźwigowy mógł się popisać swoim kunsztem. Oprócz ułożenia stropu murarze zajęli się podciągiem w salonie i podpierająca jej kolumna.
    Wracając do wpadki z poprzedniego tygodnia- "błędów nie popełnia ten co nic nie robi"
    Jak na razie była to pierwsza tak wpadka, a znając życie nie ostatnia.
    Trochę odpoczynku od budowy każdemu się przydało.

    Updated 30-11-2018 at 12:44 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela. lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  4. Aridela II lustrzane odbicie.

    Gdy dzwig pomalu przymierzal sie do rozladunku, majster wskoczyl na przyczepe zamiarem zaczepienia plyt lancuchami. Rzucil okiem na dostawe i po chwili wstrzymal cala "operacje". Stwierdzil, iz plyty zeranskie sa za krotkie.
    Po przemierzeniu ich dlugosci okazalo sie, ze mial racje.Byly o metr za krotkie.
    Tego dnia praca zaczela sie o 6 rano z skonczyla 20 minut pozniej. Efekt, przestuj na budowie do poniedzialku 08 lipca.

    Updated 13-07-2013 at 21:14 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juz prawie zeranskie w powietrzu gdy....jpg
Wyświetleń:	270
Rozmiar:	54,3 KB
ID:	199528  
  5. Aridela II lustrzane odbicie.

    03.07.
    Przyszedł czas na strop nad garażem. Wybraliśmy tańsza i szybsza w montażu wersje z płyt żerańskich. Reszta stropu wykonamy systemem "Teriva".
    Płyty tydzień wcześniej zostały przez przedstawiciela firmy wymierzone i zamówione.
    Dzień "D" 03.07.2013- 6 rano.
    Dźwig do rozładunku tylko o tej porze był dostępny. Wszyscy stawili się punktualnie na budowie.

    Updated 30-11-2018 at 12:45 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pojawily sie plyty i dzwig.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	41,1 KB
ID:	199525