dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

1. Po budowie odkryłam swoją nową pasję...

...nie jest wyjątkowo wymyślna, dotyczy całej rzeszy budujących Otóż ogromną frajdę sprawiają mi prace ogrodowe!
    Na początku bladego pojęcia nie miałam, od czego zacząć. Ani nie znałam się na roślinach w kontekście ich wymagań i tego, czy byłoby im u mnie dobrze, ani nie wiedziałam, jak one docelowo wyglądają, bo jednak oglądając mikro-sadzonkę w szkółce ciężko sobie wyobrazić, że za 3 lata to będzie pokaźny krzew, albo za 5 lat z tego patyka wyrośnie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: lukrecja 2, ogród Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dzień 521. Plac zabaw

Z okazji urodzin dzieciaków zamówiliśmy drewniany plac zabaw. Przyszedł szybko, ale w tygodniu brak było czasu na poważniejsze prace poza szlifowaniem krawędzi. Sobotni ranek przywitał nas fruwającymi płatkami śniegu. Dopiero w niedzielę słońce grzało cały dzień. Postanowiliśmy montować niezbędne części, bo zmontowanie całości i dopiero potem postawienie na właściwym miejscu (+ betonowanie) mogło przekroczyć nasze możliwości dźwigania

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.2003.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	429231 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, plac zabaw, wickey Edytuj Tagi
    Kategorie
  3. Dzień 369. Porządki w ogrodzie

Daleko naszemu ogrodowi do tej nazwy, ale co tam - przecież docelowo będzie to ogród
    Uprzątnęliśmy liście z działki - 20 worków wywiezionych w poniedziałek Dzięki temu widać świeżo wyrośniętą trawę. Także żywopłot udało się oczyścić i częściowo obsypać korą. Reszta jako pogoda pozwoli.
    Tagi - katalog słów kluczowych: liscie, ogród, porządki jesienne Edytuj Tagi
    Kategorie
  4. Ogród cd

Witajcie bobowie i bobinki.

Wpis ku pamięci. Trawa wreszcie przypomina tę właściwą. Ehhhh ile przy niej pracy, podlewanie, podlewanie i jeszcze raz nawóz i takie tam. Niestety nie stać nas już było na automatyczne nawadnianie dlatego teraz dla relaksu i sportu, co by figura na wyglądzie nie ucierpiała, latamy z dwiema podlewaczkami. A zapomnij tylko podlać.... Uuuuuuu nieszczęście w postaci suchych plackow gotowe.

Także zapraszam na małą fotorelacje ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
  5. Teren wyrównany, trawa rośnie :)

Witajcie,

Udało się wyrównać teren wokół domu i zrobić obrzeża. Ku pamięci - poszło ok.120 ton ziemi. Niestety i tu przestroga dla innych, przywoźcie sobie ziemię na podwyższenie terenu przed ułożeniem kostki. My tego nie zrobiliśmy, ciężko było znaleźć małą wywrotkę, a później wożenie tego po 7 ton... Ehhhh, drogo i długo.... Tak, przyjechałaby patelnia, zarzuciła i po robocie.

Krajobraz za oknem zdecydowanie się poprawił, codziennie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, trawa, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
Strona 1 z 5