dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Jakub Burkietowicz

  1. D08 - Radzymin - Dziennik Burków

    No i w piątek poszły okna :) Hit wyszedł, bo się okazało, że zamówiłem drzwi na taraz szer. 2m, a otwór ma 2,5 :) Zapomniałem panom powiedzieć :)
    No fajnie.
    W sobotę doszło szambo. Krótko zwięźle ina temat - 2 kręgi betonowe i po temacie. Całość 3150. chyba dobra cena.

    Pozdro

    JB
  2. D08 - Radzymin - Dziennik Burków

    ... , jakie mi się przytrafiły, to w czasie wiatrów przewrócił mi się komin. Kurna. Ale to pozwoliło mi podjąć mądrą (tak myślę) decyzję o murowaniu ponad dachem z klinkieru, a nie okładać płytkami.
    Hitów tak ogólnie to jest full. Kurna ... budowa domu, to ciągłe zmaganie się z gośćmi, którzy uważają się za ekspertów, a nie potrafią prostego rysunku technicznego odczytać.
    Kurna ... jaja są non stop.
  3. D08 - Radzymin - Dziennik Burków

    No i znów się odzywam po długiej nieobecności ...
    Więc stan na dziś:
    Zadaszony (kilka dachówek jeszcze do położenia)
    Kominy klinkierowe zrobione
    Kanalizacja i ogrzewanie zrobione
    Elektryka założona
    Otynkowany
    Klinkier na wejściu zrobiony
    Wylane ogrodzenie
    Założone skrzynki do rolet
    Zbiornik na gaz "wrzucony", przyłącze w tym tygodniu
    Okna - koniec tygodnia
    Rolety, po osadzeniu okien i ...
  4. D08 - Radzymin - Dziennik Burków

    Daaaawno nic nie napisałem, a zmieniło się i to sporo.
    Zaczęli po świętach. Wykopali fundamenty, zaszalowali, zalali - 4 dni - zalewanie szło w sobotę, więc na fajrant się do nich przyłączyłem z litrem - wiadomo czego - a że to górale, to w pół godziny we 3 zrobiliśmy tego litra. No i mnie żona zgiętego do chaty odwiozła :)
    Później wylewka - no już bez picia i zaczęli robić ściany.
    Oczywiście poszli po wymiarach zewnętrznych, a że ściana ma ...
  5. D08 - Radzymin - Dziennik Burków

    Od czego tu zacząć.
    W zeszłym roku zapadła decyzja o budowie.
    Kupiliśmy działkę pod Radzyminem - 1100 m2 - cena ok. 35 PLN/m. Tylko prąd. Wbiliśmy kołki, wcześniej wycinając trochę drzewek. Chcieliśmy się budować, ale wstrzymaliśmy ze względu na mały szczegół. No ale biorę się od nowa. No i teraz nie pamiętam co trzeba kiedy. Jakie papiery, jakie co ...
    Zobaczymy w święta.

    Hmm .. jestem na etapie poszukiwań ekipy budowlanej.

    Burek