dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magpie101

Dziennik mag - Irysek.

Oceń ten wpis
Jestem dzisiaj wk#%@$&* :evil: :evil: :evil: od rana na maksa!
Godzina 11 telefon od przemilej pani, u ktorej zamawialam armature i baterie, pani zadzwonila i powiedziala, ze wszystko jest juz do odbioru poza bateria natryskowa podtynkowa, ktorej nie ma skad sprowadzic, bo jej nie ma!!!!!!!
Powiedzialam pani, ze armature to ja potrzebuje za 4 tygodnie i tak sie umawialam z szefowa na odbior, a baterie podtynkowa potrzebuje na wczoraj, bo hydraulik stoi z pracami. Kazalam jej zadzwonic jak bedzie miec baterie i poinformowalam, ze jesli mi jej nie sprowadzi to z 2 pozostalych (umywalkowa i nawannowa) rezygnuje, bo chce miec wszystko z innej serii, a nie kazda rzecz i innej parafii. Mam nadzieje, ze podziala to na nia i zdobedzie skads ten natrysk, bo inaczej zostana jej 2 baterie, ktore moze dlugo nie sprzedac.

Godzina 15 telefon moj do faceta w sprawie styropianu (poprzednich 4 telefonow nie odbieral) i odebral jakis inny facet, oznajmil ze kolega z ktorym zalatwialam styropian wyjechal na wakacje do Turcji, a on o niczym nie wie. Az sie we mnie zagotowalo, ponad tydzien czekam na styropian, podlogowka wstrzymana, a teraz musze zaczac poszukiwania od nowa, bo koles okazal sie nieodpowiedzialnym gowniarzem! Czekalam cierpliwie na ten styropian na posadzki bo kosztowal 180 zl za metr szescienny, a w sklepiach jest od 260 zl w gore. Ten byl tani, bo to jakas lewizna. Gdybym wiedziala, ze tak bedzie to dawno bym kupila w sklepie.

Godzina 20 wlasnie dowiedzialam sie od zonciusia, ze wode w pomieszczeniu przy kuchni zrobili w innym miejscu niz planowalam i nic juz sie nie da zrobic. A to dzieki mojemu zonciusiowi :evil: .

Mam juz dosc na dzisiaj, ide z psem na spacer ochlonac :roll: , a potem wkleje fotki.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum