dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agnes

droga do gwiazd

Oceń ten wpis
Jesteśmy na etapie wykańczania ,naprawdę wykańczalnia -głównie finansowa ,Kończymy ocieplać i tynkować budynek i niebawem na zewnątrz będzie już całkowicie zrobiony oprócz takich dupereli jak płotki na tarasie czy płytki na schodach i tarasie .Wewnątrz kończymy instalacje co i wodną ,no i ogrzewanie podłogowe w łazience i kuchni,poddasze wykończymy w przyszłym roku juz po zamieszkaniu w domu. Będą tam 3 pokoje + 4 na dole ,7 pokoi na 4 osoby /w tym 2 dzieci/to i tak za dużo,tylko więcej sprzątania .
Zostało nam jeszcze ocieplenie dachu,dechy do przybicia na poddaszu na podłogę ,strop jest już wyciszony /drewniany/wełną mineralną .Malować ściany będę sama -uwielbiam to robić,biorę urlop w pracy i zamierzam to zrobić w 2 tygodnie/oczywiście za bardzo się nie wysilając i robiąc to dokładnie/-zaoszcędzimy na robociźnie :smile: Kolorystykę w pokojach mam juz ustaloną i tak w salonie-ściany będą łososiowe,kuchnia-lekko żółta,sypialnia-w odcieniu złota,łazienka-pomarańczowa,pokój córki-ciepły jasno-niebieski,pokój syna-zielony /bo uspakajający,a on jest nazbyt energiczny :smile:/przedpokój - taki jak salon,łazienka --delikatny fioletowy-róż a pomiescz.gosp.i garaż-białe ,nad górą będę się zastanawiać poźniej.Jest to chyba najprzyjemniejszy etap budowy ,bo po moich przejściach z dachem,który na szczęście już jest i to ładny i wielki - to jest naprawdę przyjemność .Oglądałam już meble i również wiem jakie kupić i w jakich kolorach-preferuję bardziej nowoczesny styl niż tradycjonalny .podobają mi się te nowoczesne wypoczynki -proste a jednocześnie bardzo eleganckie /metalowe konstrukcje/,do tego szklana mała ława ,no a stół jadalny będę musiała kupić drewniany -jakoś to trzeba będzie skomponowac.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum