dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mallyna

  1. Perypetie zakochanych przy budowie "za rogiem"

  2. Perypetie zakochanych przy budowie "za rogiem"

    11.11.2008r (a dokładnie w długi weekend) zakończyły się wszelkie prace wokół fundamentow 8)

    Byliśmy tydzień temu, wszystko ładnie "siadło"

    Ekipa w pogotowiu wiosennym hahaha czeka na ocieplenie i ruszamy w górę mili Państwo :)
  3. Perypetie zakochanych przy budowie "za rogiem"

    O kurczaczki, to już rok mnie tu nie było!!

    Witam serdecznie!
    No cóż...już mamy fundamenty, a po drodze wyszłam za mąż hahaha

    Jak wiecie, żeby zacząć budowę musiałam przenieść kabelek...No cóż, ZE umowy nie dotrzymał i przebudowa linii przeciągnęła się o pół roku :o
    i checa była, bo jak tylko dostaliśmy pozwolenie na przebudowę kabelka i postawili nowy słup, to zaczęlismy prace nad fundamentami :)
    Gdy pompa rozlewała ...
  4. Perypetie zakochanych przy budowie "za rogiem"

    W tym tygodniu powinniśmy dostać już pozwolenie na przebudowę tej nieszczęsnej linii :) Jeszcze tylko przenieść kabelek i rozpoczynamy budowę :-? cieszę się i trochę martwię-norma :wink: no ale i tak pewnie zaczniemy w czerwcu
  5. Perypetie zakochanych przy budowie "za rogiem"

    No i klops!!!! :evil:
    Zakład Energetyczny to dno jakich mało!
    W grudniu podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy kasę za przebudowę linii napowietrznej. Do końca marca miała być wykonana, no i miała, na papierku...
    Dzwonię do nich, jak poszedł przebieg przetargu, ile zapłacimy, itp...A facet tam pracujący i teoretycznie zajmujący się naszą sprawą, mówi, że nic się z tym nie dzieję. Nawrzeszczałam na niego, że są niepoważni (oczywiście ostro było) i że ...
Strona 1 z 6