dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

1. Już jutro....

A póki co dzisiaj zajechała stał.
    jakies pol roku temu robiłem szacunkowy koszt materiału. Jeśli będzie tak dalej szło to będę zadowolony. Stali wyliczyłem za 1800 zł a zapłaciłem 1750 zł. Jutro od rana wjeżdża ekipa i skręcają belki. Jeszcze ma być koparka ale nie wiem o której się dokładnie zjawi. Chętnie posiedział bym tam z nimi cały dzień ale muszę jechać do pracy jeszcze. A wiec dobrej nocy bo pobudka o 5
  2. No i co... No i się zaczęło.

Cześć. Miałem z tym jeszcze trochę poczekać ale decyzja podjęta kilka dni temu. Kilka telefonów, spotkań z wykonawcą, wizyt w składach budowlanych. Od wczoraj już nabite ławy drutowe. Powiem uczciwie, że mało zapłaciłem, tylko 700 zł, jeszcze się okazało, ze Pan geodeta mieszkał w bloku mojego wuja.
    Jutro rano muszę być na miejscu ponieważ przyjeżdża stal i jutro miała być koparka i mieli zacząć kopać ławy ale niestety pogoda jest jaka jest i ekipa nie skończyło ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0745.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	436985  
  3. Rok 2019 , troche mnie tu nie było ....

To juz 8 lat jak mieszkamy i zero problemów z domem i ogrzewaniem.
    Zieleń rosnie , ogrodzenie w komplecie , jest is sad z ogrodem...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Hanlo 2019.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	54,8 KB
ID:	436967
    Tagi - katalog słów kluczowych: deltahaus, hanlo Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Naiwni frankowicze. Kredyt trzeba brać w walucie, w której się zarabia.

Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Najgorszy możliwy scenariusz:

Jak widać ani jedna rata nie jest dwa razy wyższa niż w momencie brania kredytu.
    Większość ma dużo lepszą sytuację, bo kredyty w CHF były udzielane ładnych parę lat - a dołek kursu jeden

A jeszcze po ostatnim wyroku tacy "pechowcy" mają sporą szansę na przeliczenie wszystkiego po tej szarej linii albo na unieważnienie
    ...
  5. PiotrekTarot

Dom postawiłem pięć lat temu, ale wrzucam bo myślę że fajnie wyszło i może ktoś się zainspiruje. Niby stoi, ale cały czas przy nim grzebię...