dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bentul

Dziennik budowy Bentula

Oceń ten wpis
Kolejny bardzo pracowity dzień...
Najpierw foty:





Ponadto dzisiaj:
- zakupiłem stal Fi16 za 2,27zł netto w ilości 53 sztuk prętów 12-sto metrowych (cena chyba ok), ale bez transportu, który będzie w przyszłym tygodniu,
- zakupiłem nadproża L19 1,2m w ilości 4 sztuk (za sztukę 39,43 zł brutto),
- zakupiłem cegłę pełną kl. 150 w ilośco 250 sztuk w cenie 1,43 zł brutto za sztukę,
- zakupiłem papę termozgrzewalną CZARNA MAMBA (extra nazwa! :lol: ) w ilości 4 rolek po 7,5m (54,15 zł za rolkę),
- rozmówiliśmy się z Panem Zenkiem, który chce więcej kasy (niedoszacował naszych spadków) - chyba się dogadamy bo zależy nam na tym żeby robota szła naprzód, a robią w sumie dobrze...,
- zamówiłem na srodę transport tego wszystkiego co wyżej (bez prętów) ale z Solbetem w ilości 21 palet... - 300zł (HDS z przyczepą - hurtownia jest ok. 11 km od budowy) - cena chyba ok.
- zamówiłem 2 kominy Schiedla po 6,6 metra wysokości każdy, jeden to Schiedel Rondo a drugi to Schiedel Rondo Plus. Obydwa zintegrowane z kanałami wentylacyjnymi. Mają przekrój 20cm. Pierwszy do kominka, a drugi do pieca na pellety. Cena za obydwa to 5.250zł (chyba ok.). Odbiór kominów to początek przyszłego tygodnia. Aha i jeszcze jedno - do kominów można było zamówić (i my to zrobiliśmy) pełen instruktaż montażu dla wykonawcy (GRATIS! :D ).
Przyspieszenie jest pełne, bo w poniedziałek po długim weekendzie wyjeżdżam do Norwegii na Lofoty za koło podbiegunowe na ryby :D :D :D . Patrz moja stronka: http://norwegia.ovh.org/Sjocamp2007.htm. Może wreszcie trochę odpocznę od tej całej budowy... Robię jak najwięcej, żeby żony nie zostawiać z tym wszystkim. I tak szkoda mi jej i podziwiam jej wyrozumiałość (chociaż oczywiście nie do końca pełną :wink: ).
I na koniec - zagadka a'la Kamil i a'la PaF*... Co to jest:

Zagadka jest łatwa, ale też przyrodnicza... :)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum