dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bobowa budowniczowa

Nowy dziennik budowy domu który mi się marzy

Oceń ten wpis
cd. opowieści o cegle...


...okazało się, że badania zostały wykonane prawidłowo, ale cegła nie trzyma poziomu i jak na nią od góry coś spadało (no ale fachowy język, prawda..... :oops: :roll: ) to przekłamane są wyniki bo to coś spadało najpierw na tą bardziej wystającą część.
Więc mój małżónek (ten to nie odpuszcza...normalnie podziwiam go :lol: 8) ) postanowił kupić prostą cegłę i jeszcze raz je przebadać.....i co....
Nasza cegła ma normę 15 (czegośtam), a w badaniu wychodzi 11 (czegośtam) :lol:
W sumie to nawet nieźle.... :lol: :lol:
Ale i to nie dawało spokoju mojemu małżonkowi, więc kupił cegłę U20 i pojechał dzisiaj tą przebadać :lol:
Wyniki: norma 15 (czegośtam) - wyszło 28 (czegośtam) :lol:
Ja tam nie wiem czy to dobrze, żeby czasami nie przesadzić w drugą stronę, ale on jest zadowolony i prawdopodobnie dzisiaj ją kupi, a tą co mamy to sprzedamy 8)
Mam nadzieję, że temat cegieł już się zakończy a tymczasem ja zaczęłam drążyć temat dotyczący zmniejszenia jednego okna w salonie i dołożenia jednego okna w kuchni :lol:
I co się okazało: wszystkie znaki na niebie i ziemi, konsultacje (również na Forum), analizowanie paragrafów i odpowiedź z PINB-u wskazują na to, że nie trzeba zmieniać pozwolenia na budowę. Wystarczy dokumentacja powykonawcza i oki. :lol:
No to sobie zadzwoniłam do Urbanistyki i Architektury i ....Pan mówi mi, że trzeba zmienić pozwolenie na budowę :roll:

Hm...bądź tu mądry i pisz wiersze :D :D

Już się nie moge doczekać kiedy w końcu zacznie rosnąć mój dom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum