dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bazhyl

Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

Oceń ten wpis
Odpuściłem sobie w tym roku wszelkie wyjazdy urlopowe (chociaż był plan wyjazdu na mazury) za to chcę przeprowadzić się na czas.

Powoli dochodzimy ze styropianem do końca. Obrabianie wykusza jak dla mnie to niezłe rzeźbienie. Wszystko byłoby mniej skomplikowane, gdyby murarzy mieć z prawdziwego zdarzenia, a nie... "...panie, jak ja tu panu wymuruje to panu słupek z oknem wypadnie jak przeciąg bedzie", więc są słupki wylane, a że murarz nie musi być stolarzem, to szalunki były tak krzywe, że szkoda opowiadać. Pocieszam się jednak tym, że izolacyjność cieplna betonu jest niższa niż Silikatów, więc pustka powietrzna pomoże izolować, a co za tym idzie zupa mi nie będzie w jadalni stygła zbytnio zimą ;).

Ponieważ przewinęło mi się przez ręce już prawie 30 kubików styropianu zweryfikuję swój osąd - Austrotherm to styropian średniej jakości. Wiele płyt krzywych (szczególnie naroża, jednak zdarzają się też krzywizny na środku płyty). Zastanawiam się czy kupując tańszy Swisspor (mój pierwszy typ) byłoby gorzej czy podobnie.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum