dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agusia i Marco

Dziennik Agusi & MARCO

Oceń ten wpis
Na ostatnim zdjęciu domek już z balustradą .:D
Został również przeniesiony cały winogron do tyłu domu ponieważ chciałam mieć troche porządku czyli z przodu domu iglaki i pare konkretnych kwiatów pełnych natomiast z tyłu domu taras duży który na razie mam w planach, plac zabaw dla naszych pociech oraz wszystkie drzewa lisciaste (owocowe) jakie zostały przeniesione .Fakt faktem że jestem może troche leniwa co do plewienia jak to niektórzy lubują się bawić w tym ale również usprawiedliwiam się tym że mam trójke dzieci a mąż do wieczora w pracy.
Tak więc prosto mówiąc w razie choroby czy braku czasu o przód domu się nie będe musiała martwić oprócz trawy którą co tydzień cza kosić.Na jesień liście z drzew i krzewów będą tylko z tyłu domu czyli na mniejszym kawałku ogrodu.Nie zapomne tych dwóch lat na jesień szło ogłupieć z liśćmi :( dopiero co pograbiłam a juz znowu trzeba było isć grabić aby trawa nowo posadzona nie zmarniała---KOSZMAR .Sąsiadka starsza pani też poparła mą inicjatywe i sama wzieła się do przesadzania.I jeszcze jedno dobra rada moja nie kupujcie jednorocznych kwiatów ---co roku ta sama robota (niektóre piękne)ale moim zdaniem nie warto.



Dobra rada: zrobiłam błąd dałam płotek gdzie trawa.Ale to miało być chwilowe dopóki dom się nie otynkuje.

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum