dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. viessmann vitodens 050 Zawór elektryczny i Nest termostat

    Cytat Napisał M@tt Zobacz post
    Witam
    W przyszłym tygodniu chciałbym podlaczyc podłogówkę która jest już gotowa u mnie na pietrze, teraz będę miał grzejniki na dole i termostat Nest oraz drugą strefę na podłogówkę z oddzielnym termostatem na pietrze .
    Na tą chwile jest podłączony Nest E poprzez opentherm do kotła Viessmann Vitodens 050 . Teraz z racji tego ze będę potrzebował obsługę zaworu elektrycznego muszę zrezygnować z tego protokołu i podłączyć się poprzez 230v aby mieć możliwość
    ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3236C868-ACD5-44B2-8773-274E6BE5D197.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	12,1 KB
ID:	462820  
  2. viessmann vitodens 050 Zawór elektryczny i Nest termostat

    Cytat Napisał M@tt Zobacz post
    Witam
    W przyszłym tygodniu chciałbym podlaczyc podłogówkę która jest już gotowa u mnie na pietrze, teraz będę miał grzejniki na dole i termostat Nest oraz drugą strefę na podłogówkę z oddzielnym termostatem na pietrze .
    Na tą chwile jest podłączony Nest E poprzez opentherm do kotła Viessmann Vitodens 050 . Teraz z racji tego ze będę potrzebował obsługę zaworu elektrycznego muszę zrezygnować z tego protokołu i podłączyć się poprzez 230v aby mieć możliwość
    ...
  3. Ogrzewający dom Panelami na podczerwień

    Jakoś w DB nie mam jeszcze wpisu typowo o podczerwieni - a temat powraca. Więc zbieram swoje wpisy w jednym miejscu w tym temacie (trochę powtórzeń - ale nie będę tego przeredagowywał).

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Promienniki podczerwieni trochę uciekają "zwykłemu" liczeniu kosztów. Bo powodują, że odczuwamy że jest cieplej, niż pokazuje termometr.

    Grzejąc tradycyjnie (już pomijając, że zawsze pojawia się promieniowanie cieplne - ale proporcje są inne) musimy ogrzać całe
    ...

    Updated 28-03-2024 at 14:21 by Kaizen

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 2 z 2