dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Podłoże/fundament pod domek letniskowy 35m

    Witam!
    Chciałbym sam wykonać podłoże pod domek letniskowy o wymiarach 6x6. Domek będzie osadzony na bloczkach betonowych takie już dostałem pozwolenie i nie chce zmieniać na osadzanie go na płycie. Chciałbym was prosić o porady dotyczące wykonania podłoża, jaki materiał kupic, czytałem o kruszywie ale jest tyle tego że już sam nie wiem co wybrać żeby było dobrze, solidnie i trwałe. Jaka zagęszczarkę do tego użyć i z jakim obciążeniem. I czy jest mi ktoś w stanie ...

    Updated 18-01-2023 at 11:36 by marcimka (Kategoria)

    Tagi - katalog słów kluczowych: domek, drewniany, fundament, letniskowy, podłoże Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20230118-WA0004.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	65,0 KB
ID:	463316   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek_drewniany_majka_6x6_8.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	463317  
  2. Altana zimowa w ogrodzie

    W tym miejscu chcę zaprezentować efekty moich prac związanych z altaną zbudowaną wg własnego projektu w ogrodzie.

    Updated 28-01-2013 at 19:07 by adamsraf

    Tagi - katalog słów kluczowych: altana, altanka, altanka w ogrodzie, dom z drewna, domek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Stan deweloperski...

    Po niemal miesiącu ekipa budowlana z firmy DOMek zakończyła
    swoje działania i mamy Bursztyna w tzw. stanie dewloperskim.
    Ostatnią rzeczą było położenie tynku na zewnątrz oraz wykończenie cokołu.





    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bursztyn, domek, stan deweloperski Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Izolujemy dach - Paroizolacja

    Po wzorcowym niszczeniu i usuwaniu starych elementów trzeba posprzątać. Jest to idealny moment na podwyższenie kominów i kominków wentylacyjne o 60cm, a także czas na wyrównanie stropu warstwą zaprawy podkładowej.

    Przed położeniem izolacji właściwej musimy wykonać paroizolacje, która jest konieczna przy prawidłowym ociepleniu dachu, ponieważ będzie zatrzymywała wilgoć, która mogłaby się przedostawać przez strop od „spodu”, czyli od ogrzewanych pomieszczeń. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dach płaski, domek, izolacja dachu, kostka, modernizacja Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ktoś buduje APS 161 z Archi Projektu??????

    Cytat Napisał magdusiad Zobacz post
    Witam wszystkich goraco!
    ja rowniez wczesna wiosna dolacze do grona osob budujacych domek APS 161. mam nadzieje ze wszystko pojdzie w miare dobrze. mam do was pytanko, czy ktos z was buduje sie w okolicach krakowa lub opatowa (kolo kielc)? widziec projekt domku na papierze to nie to samo co zobaczyc go na "zywca" wiec jesli ktos moglby mi pokazac swoj domek bylabym ogromnie wdzieczna! prosze o wpis na forum a wtedy jakos sie skontaktujemy. swoja droga, boje sie tej budowy i jednoczesnie
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: aps 161, domek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2