dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Pluszcz

chyba podobnie jak u wszystkich zapragnęliśmy swojego miejsca na ziemi
trochę to trwało zanim znaleźliśmy miejsce na nasz domek, ale po długich perypetiach udało się i 2009 staliśmy się właścicielami działki

  1. Wm24l pluszcz

    Pojechałam dziś podpisywać umowy z enionem no i co, no i kicha :( wróciłam do domu z podpisana jedną umową:( A więc było tak wyciągam wszystkie potrzebne papierki zgodnie z wykazem no to pan zaczyna sprawdzać te papierki no i bęc a czy mam Pani uzgodnienie dokumentacji i przebiegu sieci energetycznej a ja że oczywiście - proszę pokazuje projekt - tu jest pieczątka - a on na to - to nie ta. No i bądź tu mądrym i wiersze pisz :bash: No więc Pan wysyła mnie do innego Pana do ...
  2. Wm24l pluszcz

    Byliśmy w sobotę na działce, woda w ławach wciąż się utrzymuje :bash: próbowaliśmy jakoś poprawić ten stan ale bez sukcesu, chociaż trochę wody ubyło -z obaczymy co majster powie w poniedziałek.. W sobotę udało się nam zamówić w miejscowym składzie cement 460 zł/tonę trochę drożej niż w innym ale mąż stwierdził że musimy się wkupić w nową społeczność :cool: no i otwarliśmy tam rachunek dla naszych budowniczych, żeby nie musieli gdzieś dalej jeździć po gwoździe. ...
  3. Wm24l pluszcz

    Zdjęcie z dzisiejszego dnia nasz basen :) jeszcze się nie załamaliśmy :bash:

  4. Wm24l pluszcz

    Ławy zalane dosłownie i przenośni Niech w końcu wyjdzie słońce!!!! Już mam dość tego deszczu




    Plan na weekend zamówić cement i folię.
    A przy okazji odkryliśmy z mężem serwis ofertowy i tak taniej kupiliśmy Ytonga i bloczki betonowe. Przykład bloczki betonowe w składzie 5,7 zł a kupiliśmy za 3,55 zł :D (cena bruto z dowozem i rozładunkiem)
  5. Wm24l pluszcz

    Zaczeło się mamy wytyczony dom




    I zaczęliśmy budowę!!!!!!!!!!!!! Choć Pan od koparki nie chciał się podjąć zadania bo za mokro i bez sensu, mówił żebyś mi poczekali na słońce ale mąż sie uparł i powiedział że ma być koniec kropka no i Pan przyjechał no i mamy teren księżycowy

Strona 1 z 2