dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Gregorus-a....

    Hej!
    Na razie tylko odp. dla Radka...
    Musisz wiedzieć o kilku sprawach:
    - to miało być 17m3 DREWNA (moja pomyłka :sad: ....)
    - cena mojego drewna jest z impregnacją,transportem brutto (razem z rachunkiem). Naprawdę pojeździłem troszke po tartakach i jest to najmniejsza cena w mojej okolicy
    - chciałem sprowadzić drewno z lasu, ale wyszłoby trochę taniej (dolicz przytarcie, transport, możliwość ścięcia niezaładnego drewna), a po drugie potrzebowałem ...
  2. Dziennik Gregorus-a....

    Hej!
    Na razie tylko odp. dla Radka...
    Musisz wiedzieć o kilku sprawach:
    - to miało być 17m3 DREWNA (moja pomyłka :sad: ....)
    - cena mojego drewna jest z impregnacją,transportem brutto (razem z rachunkiem). Naprawdę pojeździłem troszke po tartakach i jest to najmniejsza cena w mojej okolicy
    - chciałem sprowadzić drewno z lasu, ale wyszłoby trochę taniej (dolicz przytarcie, transport, możliwość ścięcia niezaładnego drewna), a po drugie potrzebowałem ...
  3. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Przełom marca i kwietnia czyli tzw. Święta Wielkanocne.

    Zbliżają się Święta a dla mnie to pewnie będzie bardzo pracowity okres.
    W piatek 29.03 szef puścił nas o godz. 13.00 do domu i szczerze mówiąc nie mógł mi zrobic lepszego prezentu.
    Prosto z pracy pojechałem na tartak tam zabrałem trochę drewna /170zł-m3/ na szalunek a 2 godziny później stałem się dumnym posiadaczem 8m3 piachu /180zł/ i 1 tony cementu /300zł/.
    Tego dnia a był ...
  4. Dziennik Gregorus-a....

    Podzieliłem i wyszło mi, że zapłaciłeś 687,5 zł za metr sześcienny drzewa. Takie ceny są w składach budowlanych. Ja przymierzam się do zakupu drzewa za 300 zł/m ale nie od firmy, tylko za pośednictwem cieśli. Nie odliczę tego od podatku, ale i tak wyjdzie taniej. Muszę tylko sam zaimpregnować drewno. Z ciekawością śledzić będę Twój dziennik, ponieważ i dochody i warunki finansowe mamy podobne. Pozdrawiam.
  5. Dziennik Gregorus-a....

    Podzieliłem i wyszło mi, że zapłaciłeś 687,5 zł za metr sześcienny drzewa. Takie ceny są w składach budowlanych. Ja przymierzam się do zakupu drzewa za 300 zł/m ale nie od firmy, tylko za pośednictwem cieśli. Nie odliczę tego od podatku, ale i tak wyjdzie taniej. Muszę tylko sam zaimpregnować drewno. Z ciekawością śledzić będę Twój dziennik, ponieważ i dochody i warunki finansowe mamy podobne. Pozdrawiam.