dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

atsyrut

  1. Styczeń 2014

    Niestety czas nie pozwala mi na bieząco prowadzić "Dziennika Budowy" na Forum Murator, ale jak tylko zakończy się proces z firmą wykonyująca mi tynki - postaram się uzupełnić go w miarę dokładnie...

    Chciałbym też poinformaowac Was - że dane które zamieszczam w dzienniku budowy i w moich postach - moga mieć rozbnieżności czasowe - gdyż nie są uzupełniane na bieżąco.

    dziękuję za wyrozumiałosc.
  2. marzec 2012

    w końcu plusowe temperatury..... Murarz zadzwonił i powiedział ze zaczyna murowac 12 marca....

    Miałem pracowoty weekend, zwożenie materiałów, piachu, cementu itp ....
    Ekipa na prawdę zasuwa w mgnieniu oka. Mury pną się bardzo szybko - tak samo ubywa kasy
    Potrzebny cement, piach, stal, deski... taki koncert życzeń mam codziennie od murarza....
    ale przynajmniej widze na co idzą pieniądze... jak wylewałem fundamenty to grube tysiące szły w ziemię...... ...
  3. luty 2012

    mrozy, mrozy, mrozy....
    Niestety - na budowie nic się nie udalo zrobić.... jedynie szukałem materiałów na wiosnę. Udało sie też poszukać trochę fachowców... teraz czekanie na wiosnę
  4. styczeń 2012 ciąg dalszy

    na razie udało mi się wyjść z ziemi.... nie jest najgorzej - bo przynajmniej widać co zostało zrobione.

    Wczoraj przywieźli porotherm - niestety 4 palety za mało.... mają to wyjaśnić. Skład zamówił 39 a kierowca przywiózł 35 palet. Także czekam na brakujące cegły...

    nadal szukam hydraulika do rozłożenia kanalizacji i wprowadzenia wody do budynku



    ...
  5. Styczeń 2012

    Połowa stycznia już za nami... Murarz już postawił ściany fundamentowe z bloczka... Trochę mi zostało - 3 palety. Ale zawsze godzieś to wykorzystam. Na przykłąd podmurówka pod taras i schody.... to co zostanie - pomyślę nad wylaniem małego fundamenciku pod ławę ogrodową i miejsce na grilla.

    Teraz oczekuję na dostarczenie porothermu - 39 palet 25 P+W i 9 palet 11,5 p+w.
    Miejsce na działce już przygotowane - jutro transport ma przyjechać i muszę być na ...
Strona 1 z 3