dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Iwona i Mariusz

  1. Nasza BUKOWA CHATKA

    No i długi weekend zleciał jak z bicza strzelił.
    Ale też trochę się działo i parę istotnych rzeczy pozałatwialiśmy z Mariuszem.
    Przyjmowaliśmy gości (nawet takich całkiem niespodziewanych), pracowaliśmy, robiliśmy zakupy.
    Pierwsze dwa dni spędziliśmy jednak przede wszystkim na odpoczywaniu, grillowaniu, świętowaniu.
    Potem wzięliśmy się do roboty: Mariusz dopieszczał hydraulikę, ja trochę malowałam drzwi, trochę myłam okna.
    Wanna w końcu ...
  2. Nasza BUKOWA CHATKA

    Znowu pójdę spać prawie o świcie, ale przysiadłam jeszcze na chwilę,
    bo zostało mi do pokazania parę zdjęć z minionego weekendu.
    Jutro po pracy jadę do Bukowej Chatki na cały długi weekend i.. już ogromnie się cieszę.
    W poniedziałek wracam prosto do pracy, odsiaduję tam ok. trzy tygodnie i idę na dwa tygodnie zaległego urlopu. :lol2:
    W tym czasie mam cichą nadzieję na moją ostateczną przeprowadzkę.
    Hurrrraaa !!!

    A to ostatnie ...
  3. Nasza BUKOWA CHATKA

    No i zebrało mi się od Mariusza.
    Bo zamieściłam zdjęcie zbiornika, z jeszcze nie podłączoną ciepłą wodą.
    Zabrakło na nim jednej najważniejszej rurki i plątaniny kolanek, złączy i innych niezbędnych dodatków. :)
    Więc, żeby uczynić zadość prawdzie - zdjęcie, jak poniżej:



    A tu już widać całkiem wyraźnie, że rurki są dwie (także ta najważniejsza, ...
  4. Nasza BUKOWA CHATKA

    No po prostu muszę Wam to pokazać!
    Ten wariatuńcio - to znaczy mój mąż, przytargał wannę do kuchni (bo tylko tu jest na razie ciepła woda),
    podłączył ją, napełnił gorącą wodą i.. zrobił sobie kąpiel! :jawdrop:
    Nie mogłam się powstrzymać i.. pstryknęłam Mu zdjęcie..
    Ze zrozumiałych względów - bez lampy, żeby mi Go pół świata na golasa nie oglądało! :)
    Jakby jeszcze tego było mało - stworzył sobie do tej kąpieli odpowiednią ...
  5. Nasza BUKOWA CHATKA

    Elewacja skończona, przynajmniej jeśli chodzi o większą część ścian.
    Zostało jeszcze wykończenie dołu tynkiem mozaikowym i przybicie desek elewacyjnych obok drzwi tarasowych.
    Tak jest w projekcie i tak chcemy mieć - zrezygnowaliśmy tylko z takich desek koło drzwi wejściowych.
    Reszta prac w przyszłym tygodniu, jeśli pogoda na to pozwoli.

    Tak wygląda domek teraz:
    ...
Strona 1 z 38