dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Projekt indywidualny, PF + grzanie prądem

    Witam,

    Nadszedł ten dzień, w którym po wielu godzinach spędzonych na czytaniu dzienników budowy innych użytkowników, zakładam w końcu swój własny

    W związku z tym, że z moją połowicą, nie znaleźliśmy żadnego projektu wpisującego się w nasze potrzeby i nie wymagającego daleko idących zmian, zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny. Współpraca z architektem bywała wyboista, ale w efekcie wniosek o pozwolenie na budowę został złożony, wybieramy ...
  2. Dom w Szyszkowcach - Archon. Szyszki na prąd :)

    Witam wszystkich.

    Po kilku latach mieszkania na 50 m2 w rodzince 2+1 zachciało nam się czegoś większego. Przy obecnych cenach mieszkań stwierdziłem, że za cenę nowych 70-80 m w bloku (czyli około pół bańki na gotowo) zbudujemy domek razem z działką.
    Od razu zaznaczam, że z budowlanki wiem tyle co wyczytałem na forum, więc zobaczymy czy się uda, trzymajcie kciuki.
    Działka już jest, całe 415m kw. !, w mieście. z założenia miała być tania - projekt ma być ...
  3. Garaż wełna folia płyta osb 11 ile bierze fachowiec

    Witam mam takie pytanie szukam ekipy do położenia płyt osb na suficie w garażu około 100mkw do tego wełna sznurek i folia. Słyszę różne ceny jedni od metra drudzy płyty na sztuki. Miał ktoś jakie doświadczenia ile taka robota może kosztować?