dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Gregorus-a....

    09.04.2002
    Hej!
    No i stało się... pierwszy dzień kiedy nic na budowie się nie dzieje... byłem tam rano i tak jakoś głupio.. cicho.. i smutnie :sad: ...... Robota murarska się skończyła i pora na kilka przemyśleń:
    - materiał na ściany (cały) wyszedł mnie około zł (wczoraj byłem po rozliczenie w hurtowni PCMB. Dostałem 800 zł zwrotu - bez jakichkolwiek niedomówień. Mówię wam ogólnie obsługa super, rabaty całkiem niezłe dowożenie na telefon - byle ...
  2. Dziennik Gregorus-a....

    09.04.2002
    Hej!
    No i stało się... pierwszy dzień kiedy nic na budowie się nie dzieje... byłem tam rano i tak jakoś głupio.. cicho.. i smutnie :sad: ...... Robota murarska się skończyła i pora na kilka przemyśleń:
    - materiał na ściany (cały) wyszedł mnie około zł (wczoraj byłem po rozliczenie w hurtowni PCMB. Dostałem 800 zł zwrotu - bez jakichkolwiek niedomówień. Mówię wam ogólnie obsługa super, rabaty całkiem niezłe dowożenie na telefon - byle ...
  3. droga do gwiazd

    Zapomniałam! Dzisiaj również na placu budowy stanie barak :smile:.Przynajmniej będzie się gdzie schować przed deszczem ,póki nie bedzie dachu /czerwiec,lipiec/
  4. droga do gwiazd

    W tym tygodniu kończymy szalowanie i zbrojenie.Trochę tego jest.
    Wykop udało mi się zrobić za symboliczną opłatą /znajomy/.Szalunki i zbrojenie robi rodzinka.Dzisiaj jadę zamówić bloczki fundamentowe i pustaki ceramiczne na ściany.Koło 20 chyba zaczniemy już je stawiać.Oczywiście-nagrana ekipa budowlana,bez faktur :wink:.Jakoś trzeba sobie radzić.W międzyczasie
    zakład energeyczny zajmie się przyłaczeniem prądu.Mam nadzieję,że betoniarkę 150l pożyczy mi kumpel.
  5. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    PĘTLA

    Mamy już wszystko przemyślane i uzgodnione, gdy Janusz dzwoni do mnie do pracy i niewinnie stwierdza:
    -Wiesz co?...mam NOWY POMYSŁ!

    Znów pętla czasu.
    I zaciskająca się pętla na szyi mojej cierpliwości stojącej na mocno rozchybotanym stołku.
    Jeśli drogiemu małżonkowi wydawało się, że moją reakcją na te słowa będzie wybuch entuzjazmu, grubo się pomylił. Choć nie sądzę, aby mu się tak wydawało.

    Mam ...